Склеротерапія в Рівному

Склеротерапія, або склерозування судин – ефективний спосіб лікування вен нижніх кінцівок при варикозі. Вважається одним з найменш травматичних, чим і пояснюється його популярність.

 

В ході склеротерапії в уражену варикозною хворобою судину вводять спеціальну рідину-склерозант, яка провокує розвиток на її стінках асептичного запалення (тобто, запалення без участі інфекції). В результаті стінки судини просто злипаються, склеюються, і вона зникає, а замість неї з'являється рубцевий тяж.

КОЛИ ПОТРІБНА СКЛЕРОТЕРАПІЯ ВЕН

Подібна процедура здатна вирішити багато проблем:

 • судинні сіточки та зірочки;

 • варикозна хвороба на початковій стадії;

 • важкі варикозні вузли.

Це найменш травматичний спосіб лікування варикозної хвороби, що не вимагає анестезії та  забезпечує ідеальний естетичний результат – на шкірі не треба робити ніяких надрізів, адже процедура ін'єкційна, і після неї не залишиться ані рубців, ані шрамів.

 

Роблять її як на початковій стадії розвитку варикозу (поява судинних «сіточок» і «зірочок»), так і при більш виражених патологіях судин.

ВИДИ СКЛЕРОТЕРАПІЇ

Буває рідинною та пінною, в деяких випадках проводять ехо-склеротерапію (з використанням ультразвукового контролю). Зазвичай УЗД застосовується при склеротерапії великої та малої магістральних вен, що дозволяє зробити лікування більш ефективним.

 

Пінна склеротерапія, або, як її часто називають – метод «Foam Form», має на увазі використання особливих препаратів, що нагадують по своїй структурі піну. Вона має ряд істотних плюсів:

 • збільшена зона «склеювання»;

 • кращий контакт склерозанта із стінками судини;

 • менша змішуваність препарату з кров'ю;

 • можливість використання в порожнинах будь-якого діаметру.

ХІД ПРОЦЕДУРИ

Метод склеротерапії вен ніг практично безболісний – він не вимагає госпіталізації та знеболення і проводиться амбулаторно. В ході операції застосовуються спеціальні тонкі голки, укол яких практично не відчувається.

Лікування відбувається за один день – середній час на одного пацієнта складає близько тридцяти – сорока хвилин. Після процедури пацієнт може повертатися до звичного способу життя. Єдине, що буде необхідно робити – це впродовж трьох – п'яти днів носити компресійний трикотаж для забезпечення кращого ефекту.

 

Після проведення склеротерапії вен може спостерігатися поява на ногах невеликих ущільнень і гематом, проте за кілька днів вони повністю проходять. Сам же венозний слід також пропадає, забезпечуючи ідеальний косметологічний ефект.

Склеротерапія – це краще рішення ситуації з венами на ногах! Процедура абсолютно безпечна та безболісна! А завдяки тому, що в медцентрі «Оксфорд Медікал» задіяні кращі фахівці, лікування усіх видів судинних патологій нижніх кінцівок пройде максимально швидко, забезпечить належний ефект і не викличе рецидивів.

 

Хочете бути впевненим у своєму  здоров'ї? Записуйтеся на прийом до лікаря за телефоном (0362) 40 40 50

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка

  відділення: Флебологія

 • Пацієнтка

  відділення: Флебологія

Текстові відгуки

06-04-2019 Все своє доросле життя мене турбувало питання: мої "сітки" на ногах. А сьогодні наважилась піти на прийом до лікаря в Оксфорд. Мене прийняв дуже кваліфікований та приємний судинний хірург і дав мені грунтовну кваліфіковану консультацію. Дуже вдячна лікарю!

відділення: Флебологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом