(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Флебологія - відгуки
Залишити відгук
Лінда Малиш 07-09-2021 Доброго часу доби всім!!!! Сьогодні відвідувала клініку «Оксфорд медікал» , що по вулиці Богдана Хмельницького з проблемою варикозного розширення вен. Зверталася до лікаря флеболога Тофана Петра Миколайовича, маю відмітити, що лікар чудовий , дуже уважний і чуйний. Професіонал своєї справи і хороша людина. Швидко поставив мені діагноз, за що дуже вдячна. В клініці мені дуже сподобалося, персонал дуже ввічливий та уважний. Рекомендую всім звертатися у дану клініку.

відділення: Флебологія

Tanya S 07-09-2021 Щиро дякуюОксфорд Медікал за надану допомогу , особисто лікарю флеболгу Петру Миколайовичу Тофану, за професіонізм та чуйне ставлення до пацієнта , бажаю всім міцного здоров’я та процвітання

відділення: Флебологія

Зоя 05-06-2021 Велика подяка лікарю флебологу Тофану Петру Миколайовичу за його професіоналізм, дуже ввічливе поводження з пацієнтами та чуйність. Натрапили на нього досить випадково, болячка заставила шукати лікаря, оскільки дуже сильно у мами запалилась вена. Особливої надії на швидке лікування у нас не було. Завжди казали, що потрібна операція, а лікування безрезультатне. Так, ця хвороба особливо не лікується. Але, завдяки призначеним лікам, запалення знялось буквально на третій день. А після прийому ліків мама перестала скаржитись на сильний біль в ногах, який мучив її уже досить давно.

відділення: Флебологія

Світлана 06-04-2019 Все своє доросле життя мене турбувало питання: мої "сітки" на ногах. А сьогодні наважилась піти на прийом до лікаря в Оксфорд. Мене прийняв дуже кваліфікований та приємний судинний хірург і дав мені грунтовну кваліфіковану консультацію. Дуже вдячна лікарю!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом