Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы

Мы постоянно работаем над улучшением сервиса и качества медицинских услуг в сети клиник «Оксфорд Медикал» и искренне благодарны вам за положительный отзыв. Ваши комментарии и пожелания важны для нас и помогают становиться лучше. Спасибо, что выбрали нас!

Оставить отзыв

Как происходит формирование нашего рейтинга?

Рейтинг формируется с учётом отзывов пациентов, уровня профессиональной подготовки врачей и наличия научных званий.

Для обеспечения достоверности все пациенты проходят проверку модератором — это позволяет исключить недостоверные или искусственно созданные отзывы.

Каждый негативный случай обязательно рассматривается администрацией клиники.

В случае урегулирования конфликтной ситуации отрицательная оценка не влияет на общий рейтинг.

Отзывы пациентов
Вікторія 18.05.2026
Хочу висловити щиру подяку Ользі Михайлівні за неймовірний професіоналізм, людяність та турботу. Це лікарка, якій дійсно довіряєш з перших хвилин. Настільки кваліфікована спеціалістка та професіонал своєї справи, що навіть у найважчі моменти поруч відчувалася впевненість і спокій. Моє лікування було довгим і непростим для мене морально та фізично, але саме завдяки Ользі Михайлівні сьогодні я знову посміхаюся. Її уважність до деталей, підтримка, терпіння та щире бажання допомогти залишили надзвичайно хороше враження. Вона не просто лікує — вона дійсно піклується про своїх пацієнтів. Також дуже приємне враження залишив увесь персонал — привітні, уважні та доброзичливі люди, завдяки яким почуваєшся комфортно навіть у непростий період лікування. Безмежно вдячна за все ❤️
Star Star Star Star Star
Марія 18.05.2026
Хочу висловити щиру вдячність Куц Юлії Юріївні, за її чуйність та професіоналізм. Візит до гінеколога для кожної жінки — це делікатна справа, але поруч із цим лікарем зникають будь-які страхи. Дуже уважна, тактовна. Максимально акуратний огляд і дуже людяне ставлення. Тепер я точно знаю, що знайшла свого лікаря, якому можу повністю довіряти 💖
Star Star Star Star Star
Тетяна 09.05.2026
Була на первинному огляді у Олени Володимирівни й залишилась дуже задоволена. Лікар уважна та делікатна, одразу створює комфортну і спокійну атмосферу. Все пояснює просто й зрозуміло, без поспіху відповідає на запитання. Відчувається професіоналізм і турбота про пацієнта Обов’язково ще буду до неї звертатись!
Star Star Star Star Star
Сергій Амбразюк 08.05.2026
Доброго вечора 🙋🇺🇦 Щиро вдячний лікарю-едоскопісту Процюк Юлії та команді, які сьогодні проводили мені колоноскопію під седацією. Ви супер 👍 всім рекомендую, швидко, безболісно, дбайливо!!! Ви кращі 🫂 Також дякую адміністрації клініки, за таких фазових спеціалістів! Так тримати!
Star Star Star Star Star
Мирослава 29.04.2026
Дякую за професійний огляд та якісну консультацію.
Star Star Star Star Star
Svitlana 28.04.2026
Тарас Михайлович, велика Вам подяка, ви допоможете, вислухаєте і порадите. Відреагував на проблему швидко,виконав професійно. Шановні пацієнти не втрачайте час і не зволікайте, звертайтесь за допомогою до спеціалістів.
Star Star Star Star Star
Ольга Олександрiвна 26.04.2026
Мені 66 років. Довелося пройти гастроскопію шлунка та дванадцятипалої кишки. Процедуру проводив лікар Мокрик Владислав Юрійович та асистент Микола. Від щирого серця дякую за уважне, доброзичливе ставлення. Владислав Юрійович — справжній професіонал! Йому довіряєш з першої хвилини спілкування. Зробив усе швидко та безболісно. Микола робив усе, щоб мені не було страшно і я заспокоїлася. Добрий голос, м’які теплі руки, що дбайливо підтримували мою голову, підбадьорювання та короткі коментарі щодо всіх етапів процедури допомогли спокійно її пережити. Від щирого серця дякую! Якщо ще раз доведеться пройти таку процедуру, то тільки у цього лікаря та асистента
Star Star Star Star Star
Iryna 23.04.2026
Хочу щиро подякувати Юлії Юріївні. Я спостерігаюся у неї вже понад три роки (майже чотири) — і за цей час жодного разу не засумнівалась у своєму виборі. Це лікар, який поєднує в собі рідкісні якості: вона дуже уважна, професійно підходить до своєї роботи, але водночас максимально делікатна і людяна. Кожен прийом проходить спокійно, без напруги, без страху. Для мене це особливо важливо,тому що раніше я дуже боялася гінекологів через негативний досвід — коли до тебе ставляться холодно і без поваги. З Юлією Юріївною це зовсім інший рівень: ти відчуваєш турботу, повагу і повне розуміння. Навіть коли мені вперше в житті потрібно було здати складний аналіз, я дуже хвилювалася і була в сильному стресі. Але завдяки її професіоналізму все пройшло настільки швидко, акуратно і комфортно, що я навіть не відчула самого процесу. Зараз я проживаю за кордоном, але продовжую приїжджати саме до неї — тому що довіряю тільки Юлії Юріївні. Щиро рекомендую Юлію Юрівну. Безмежно вдячна за такого спеціаліста.
Star Star Star Star Star
Анна 17.04.2026
Залишилась дуже задоволена консультацією кардіолога Потарейко Орисі Ярославівни. Лікар провела детальний огляд, уважно вислухала всі скарги та поставила уточнюючі запитання. Уся інформація була подана чітко, доступно та по суті. Отримала вичерпні відповіді на свої запитання та зрозумілі рекомендації щодо подальшого лікування. Відчувається високий рівень професіоналізму, уважність до пацієнта та відповідальне ставлення до своєї роботи. Рекомендую як компетентного фахівця!
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.