(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Хірургія - відгуки
Залишити відгук
Вікторія 16-02-2022 Доброго дня.Звернулась на консультацію та вирішення своєї проблеми .Направили до хірурга Кузів Андрій Романович,отримала кваліфіковану допомогу.Вдячна лікарю і персоналу цієї клініки .Буду рекомендувати знайомим цей заклад.

відділення: Хірургія

Володимир 08-02-2022 Щиро вдячний за якісну, фахову роботу, за гарне відношення лікаря-хірурга Кузів Андрія Романовича. Дуже приємний та уважний лікар, все розкаже та пояснить, дасть відповіді на всі хвилюючі запитання, порадить як краще. Дякую! Рекомендую!

відділення: Хірургія

Інна Юсенко 31-01-2022 Зверталася в цю клініку, щоб видалити атерому на обличчі в хірурга, враження приємні, навіть не лишилося рубця, лікар знавець своєї справи... Рекомендую!!!!

відділення: Хірургія

Сергей Трибушинин 11-01-2022 Був з сином на прийомі у хірурга Піца Ярослава Ярославовича, консультацією задоволений. Рекомедую!

відділення: Хірургія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом