Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Осінь - золота пора для косметичних процедур

23.09.2016
image

Доглядати за своєю шкірою потрібно постійно, але є ряд сезонних особливостей, які мають як позитивні так і негативні сторони. Так, наприклад, лазерні корекції, пілінги  відбілювання та видалення пігментацій не бажано робити в період весна-літо, через агресивний вплив ультрафіолету, взимку, коли наша шкіра вразлива через перепади температур, морози, теж не рекомендуються пілінги, глибокі чистки оличчя та інші процедури ще й через уповільнення регенерації шкірного покриву. Осінь же — оптимальна пора для відновлення шкіри після літніх місяців спеки та інтенсивного сонячного впливу.

Головним у таких процедурах має бути очищення шкірного покриву від бруду, засалення пор, насичення вологою та поживними речовинами, що були втрачені за період літа. Крім того, саме час позбавитись від пігментних плям та новоутворень (родимок, бородавок, папілом...).

МЕХАНІЧНА ТА УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА

Наша шкіра буде вдячна за позбавлення її від надлишків жиру в сальних залозах, видалення омертвілих частинок епідермісу та бруду. Правильно зроблена чистка обличчя не тільки відновлює стан шкіри, а й сприяє більш інтенсивному зволоженню та збагаченню поживними речовинами.

МЕЗОТЕРАПІЯ ТА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Після очистки найбільш популярними процедурами є мезотерапія та біоревіталізація.

Мезотерапія - підшкірне введення вітаміновмісних та омолоджуючих ін'єкцій на глибину до 3 мм. Інтенсивне зволоження гіалуроновою кислотою (біоревіталізація) відновить втрачений баланс вологи та покращить ефект омолодження.

ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Безпечним методом омолодження вважається плазмоліфтинг — введення в проблемні зони очищеної власної плазми. Це виключає будь-яку алергічну реакцію та дозволяє позбавитись від розтяжок, шрамів, запальних процесів шкіри, стимулює регенерацію тканин.

ТРЕДЛІФТИНГ МЕЗОНИТКАМИ

Якщо ви прихильник більш ефективних методів повернення молодості, підтяжка обличчя спеціальними нитками, що розсмоктуються, забезпечить довготривалий ефект (до 2 років).

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

Після спекотного літа часто з'являються пігментні плями, які псують естетичний вигляд. Позбавитись їх можна декількома методами:

  • хімічний пілінг;
  • лікування рідким азотом;
  • видалення лазером.

Хімічний пілінг передбачає вплив спеціальними кислотами, що руйнують пігмент, який дає темне забарвлення.

Лікування рідким азотом (кріотерапія) — на проблемну зону направляється струмінь сильноохолодженого азоту, який руйнує небажану пігментацію.Популярність цього метода зумовлена відсутністю больових відчуттів (ви відчуваєте тільки легкий холод) та високою ефективністю.

Видалення лазером - це дозований вплив лазерного променя,що направлений на точно задану глибину в проблемну зону. Після обробки пляма темнішає, а потім відбувається відлущення, і згодом шкіра набуває природнього відтінку.

Всі ці методи, окрім видалення плям, сприяють також і омолодженню шкіри.

Також восени найкраще видаляти такі новоутворення, як родимки, бородавки, папіломи. Методів також декілька — це і вищезгадані кріотерапія та лазерне видалення, а також дуже добре зарекомендував себе радіохвильовий метод - він схожий з лазерним, тільки видалення відбувається електромагнітними радіохвилями — можна це назвати безконтактний скальпель. З кінчика електрода направляється електрохвиля на бородавку чи папілому і новоутворення видаляється.

При цьому немає термічного ураження, не залишаються шрами чи синці. Метод повністю безпечний та неболісний.

Довайте підсумуємо. Якщо ви ще роздумуєте, коли і як повернути шкірі здоровий вигляд, а собі — впевненість, обирайте осінній період, і шкіра вам подякує!

Та все ж пам'ятайте — красива шкіра — це здорова шкіра та здоровий організм. Бережіть своє здоров'я!


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом