Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як перестати боятися візитів до уролога

22.01.2016
image

Потрібно пам'ятати, що лікар-це лікар, і, незалежно від статі, його не цікавить перегляд різних органів для задоволення.

По – перше, візит до уролога не повинен бути причиною стресу.

По-друге – якщо Ви хочете вирішити проблему з Вашим здоров'ям і знову відчувати повноту життя, то 15 хвилин в  лікаря-уролога-це зовсім маленька ціна за відчуття повноцінності перед дівчиною, дружиною, зрештою, перед самим собою

І по-третє – те, що Ви йдете до уролога не означає, що він перевірятиме все. Все залежить від причини Вашого візиту. Починається  прийом з детальних запитань про причини звернення до лікаря, перебіг хвороби і все що з ними пов'язано, а також інші захворювання.Знадобиться також інформація, в якому році Ви хворіли, чим, і чи були у нас які-небудь операції і коли.

Після збору історії хвороби, тобто всі відомостей, які потрібні лікарю, відбувається дослідження. Залежить воно від типу хвороби – якщо проблема, наприклад, біль яєчка, лікар повинен оглянути обидва ядра. Він також може проводити додаткові обстеження, наприклад, УЗД. Якщо ж захворювання відносяться, наприклад, до сечовипускання, то необхідно дослідження передміхурової залози.

Багатьох чоловіків насторожує ректальне обстеження стану передміхурової залози

Тобто дослідження через пальпацію заднього проходу. Це процедура, під час якої лікар вводить палець в анус і досліджує внутрішньо кінцевий відрізок товстої кишки. Дослідження проводиться в положенні лежачи на боці або в нахилі, з використанням всередину як знеболюючий засіб-зволожуючий. Це засіб, у вигляді гелю, наноситься на палець, що дає краще ковзання і зменшує дискомфорт дослідження.

Відомо, що це не найприємніше дослідження, але не має підстав для перебільшення. Займає всього кілька хвилин, а його значимість дійсно висока – не тільки дозволяє оцінити стан простати, але і кінцевий відрізок товстої кишки.

Поспішаємо Вас порадувати! Прогрес не стоїть на місці,і це нехитре обстеження можна замінити більш гуманним ультразвуковим аналізом. 

В урологічному відділенні нашого центру досвідчені лікарі вирішують чоловічі проблеми незалежно від віку та наявності супутніх захворювань. Якісна діагностика – один з головних принципів нашої роботи. Адже схожі симптоми можуть мати абсолютно різні захворювання, і розібратися у всіх тонкощах питання зможе тільки досвідчений лікар.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом