записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Первинний прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто

Як перестати боятися візитів до уролога

22.01.2016
image

 Потрібно пам'ятати, що лікар-це лікар, і, незалежно від статі, його не цікавить перегляд різних органів для задоволення.

По – перше, візит до уролога не повинен бути причиною стресу.

По-друге – якщо Ви хочете вирішити проблему з Вашим здоров'ям і знову відчувати повноту життя, то 15 хвилин в  лікаря-уролога-це зовсім маленька ціна за відчуття повноцінності перед дівчиною, дружиною, зрештою, перед самим собою

І по-третє – те, що Ви йдете до уролога не означає, що він перевірятиме все. Все залежить від причини Вашого візиту. Починається  прийом з детальних запитань про причини звернення до лікаря, перебіг хвороби і все що з ними пов'язано, а також інші захворювання.Знадобиться також інформація, в якому році Ви хворіли, чим, і чи були у нас які-небудь операції і коли.

Після збору історії хвороби, тобто всі відомостей, які потрібні лікарю, відбувається дослідження. Залежить воно від типу хвороби – якщо проблема, наприклад, біль яєчка, лікар повинен оглянути обидва ядра. Він також може проводити додаткові обстеження, наприклад, УЗД. Якщо ж захворювання відносяться, наприклад, до сечовипускання, то необхідно дослідження передміхурової залози.

Багатьох чоловіків насторожує ректальне обстеження стану передміхурової залози

Тобто дослідження через пальпацію заднього проходу. Це процедура, під час якої лікар вводить палець в анус і досліджує внутрішньо кінцевий відрізок товстої кишки. Дослідження проводиться в положенні лежачи на боці або в нахилі, з використанням всередину як знеболюючий засіб-зволожуючий. Це засіб, у вигляді гелю, наноситься на палець, що дає краще ковзання і зменшує дискомфорт дослідження.

Відомо, що це не найприємніше дослідження, але не має підстав для перебільшення. Займає всього кілька хвилин, а його значимість дійсно висока – не тільки дозволяє оцінити стан простати, але і кінцевий відрізок товстої кишки.

Поспішаємо Вас порадувати! Прогрес не стоїть на місці,і це нехитре обстеження можна замінити більш гуманним ультразвуковим аналізом. 

В урологічному відділенні нашого центру досвідчені лікарі вирішують чоловічі проблеми незалежно від віку та наявності супутніх захворювань. Якісна діагностика – один з головних принципів нашої роботи. Адже схожі симптоми можуть мати абсолютно різні захворювання, і розібратися у всіх тонкощах питання зможе тільки досвідчений лікар.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки