Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Діагностика в терапії - нам є чим пишатися!

22.01.2016
image

Чим більше ми пізнаємо людське тіло, тим більше нагромаджуємо знань про власне здоров'я та його порушення,і потребуємо точної діагонстики хвороб.В нашому Центрі ми допоможемо Вам підібрати індивідуальну програму діагностики та здати аналізи в сучасній лабораторії, перевагою якої є близьке розташування. Це дозволяє максимально скоротити час від моменту взяття крові до проведення її аналізу на сучасному обладнанні, зменшивши таким чином вплив транспортування на точність результату.

Поважаєте точність?

 Для наших пацієнтів доступна ультразвукова діагностика внутрішніх органів на апараті експертного рівня.

Цінуєте свій час?

У нас ви можете провести швидке і точне тестування на наявність лямбліозу (лямблії - дуже маленькі мікроорганізми, які живуть у жовчовивідних шляхах та викликають їх хронічне запалення, поки не вилікувати причину);

гелікобактерної інфекції (мікроб, який викликає виразку та онкозахворювання шлунку);

ранню діагностику хвороб кишківника (виявлення прихованої крові в калі); визначити, як працює Ваш нирковий фільтр (рання діагностика хвороб нирок, ускладнень гіпертонії) ...

Вдома неочікувано закінчились тест-смужки до глюкометра? Для хворих на цукровий діабет ми можемо запропонувати вимірювання цукру крові. Результат – за 5 секунд.

При хворобах бронхів та легень (астма, бронхіт, запалення легень) – вимірювання насичення крові киснем – безпечна і абсолютно безболісна методика перевірки «якості роботи» легень.

Застудились? Підвищена температура?

Але Вам неприємно торкатись термометра,  яким до Вас користувалось 20 інших пацієнтів? Маєте алергію на залишки дезінфікуючого розчину, в якому оброблявся звичайний термометр?

Ми пропонуємо вимірювання теплоти, яку випромінює тіло спеціальним термометром без контакту зі шкірою, в тому числі в порожнині рота (що абсолютно безпечно, бо прилад не містить ртуті).

Прагнете індивідуального підходу до Ваших проблем зі здоров'ям? При гіпертонії – лікар виміряє тиск манжетою з набору, підібраною під Ваш розмір плеча. Якщо не враховувати особливості тілобудови пацієнта – результат може бути неточним. Лікар має можливість виміряти тиск навіть на стегні спеціальною манжетою та порівняти з вимірами на плечі (це входить у світові стандарти діагностики гіпертонії).

Добре розпізнається – добре лікується.  Лікар-терапевт допоможе Вам вилікувати гострі захворювання (застуда, запалення легень, ангіна та ін.), стабілізувати перебіг хронічних захворювань серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, серцева недостатність, аритмія, вегето-судинна дистонія), легень (бронхіальна астма, хронічний бронхіт тощо), сезонні алергічні захворювання (риніт, синусит), травної системи (гастрит, виразкова хвороба, холецистит, панкреатит, жирова хвороба печінки та ін.), нирок та сечовивідних шляхів (цистит, пієлонефрит та інші інфекції), кістково-суглобової системи (остеохондроз хребта, артроз суглобів кінцівок), а при виході їх з-під контролю чи загостренні – призначить ефективне лікування згідно сучасних світових рекомендацій.

Звернувшись в Медичний центр «Оксфорд Медікал Рівне», Ви зможете підібрати максимально комфортне лікування гіпертонічної хвороби з врахуванням Вашого розпорядку дня, минулих успіхів і невдач від застосування тих чи інших препаратів. Лікар-терапевт Медичного центру порадить Вам, яка їжа зможе допомогти в лікуванні тиску; які ліки від гіпертонії можна поєднувати між собою, а які ні; що робити, коли «скаче тиск» при зміні погоди, після фізичної праці або хвилювання; які препарати небезпечно раптово відміняти.

До Ваших послуг внутрішньовенне чи внутрішньом′язове введення медикаментів.

При хронічних хворобах легень, застуді - лікування спеціальним інгалятором (небулайзером), який розпилює ліки на дрібні краплинки, що потрапляють в найглибші відділи легень, на відміну від звичайної парової інгаляції, яка діє тільки на верхні дихальні шляхи (ніс, горло).

При болях у суглобах (артроз, артрит, запалення капсули суглоба), проблемах зі спиною (остеохондроз), болю у м'язах, наслідках травм (крововиливи під шкіру, розтягнення сухожиль) — лікування ультразвуком (фонофорез), який посилює дію лікувальної мазі в декілька разів та прискорює одужання.

Записуйтесь на прийом до лікаря-терапевта на зручний для Вас час, без очікування в чергах. Доброзичливе та уважне ставлення персоналу, детальний розбір проблеми з Вашим здоров′ям залишать після візиту лише позитивні враження!


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом