Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

МИ ПРАЦЮЄМО В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

18.03.2020
image

Кожен дуже стурбований ситуацією в країні та у світі в цілому.

Чи потрібно панікувати? НІ!

Чи безпечно звертатись до нашого медичного центру? ТАК!


Тому що ми подбали про вас. 

  • У медичному центрі діє посилений та строгий епідемрежим. 

  • Протягом усього дня обробляються усі дверні ручки, поверхні та усе з чим може контактувати пацієнт.

  • Після кожного пацієнта кабінет провітрюється, знезаражується та проводиться кварцування. А на вході у медичний центр вас зустрічає антисептик.

  • Співробітники медичного центру дотримуються правил особистої гігієни. Для того щоб бути здоровими та безпечними для пацієнтів.


При записі адміністратори розпитують – про симптоми, та наявність високої температури, чи не мандрували, чи не контактували з іноземцями, чи в родині ніхто не хворий. Якщо є тривожні ознаки – вас можуть перенапавити на дистанційне лікування (спілкування з лікарем по телефону). 

Та в такому випадку ви залишаєтесь на постійному зв’язку з вашим сімейним лікарем (якщо ви заключили декларацію з нашим лікарем.) а також нададуть інформацію щодо гарячої лінії невідкладної допомоги.

Ми і на далі продовжуємо працювати у звичному режимі, а також проводити вакцинацію діток. Ми розуміємо, що інші захворювання не чекають і якщо ми можемо від них вберегтись за допомогою вакцини, ми це робимо! Безпека понад усе!

Навіть у період пандемії ми потребуємо медичного супроводу.  Тому усі фахівці працюють щоденно і ви у будь який момент можете звернутись до лікаря за допомогою.
І пам’ятайте, лише дотримання усіх норм безпеки вбережуть вас від захворювання, яке так потурбувало нашу планету. Будьте свідомими, спокійними та здоровими.

Ваш медичний центр Оксфорд Медікал.Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом