Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы

Мы постоянно работаем над улучшением сервиса и качества медицинских услуг в сети клиник «Оксфорд Медикал» и искренне благодарны вам за положительный отзыв. Ваши комментарии и пожелания важны для нас и помогают становиться лучше. Спасибо, что выбрали нас!

Оставить отзыв
Отзывы пациентов
Анастасія 15.03.2026
Сьогодні були на огляді з дитиною у Штабровської Ольги Михайлівни, хочу висловити велику подяку, усе пройшло на вищому рівні, лікар все конкретно пояснила та призначила лікування. Обовʼязково при потребі буде звертатися ще🩷
Star Star Star Star Star
Вікторія Давидюк 06.03.2026
Доброго дня! Хочу відзначити роботу лікаря Штабровської Ольги Михайлівни! Я мама трьох діток, і маю великий досвід звернення до лікарів, і саме Ольга Михайлівна це лікар , яка є високоваліфікованим професіоналом, яка в своїй практиці використовує ЛИШЕ ДОКАЗОВУ медицину!!!!! Це дуже важливо, адже майже всі лікарі в місті призначають не доказові фуфломіцини!!!! Завжди вміє знайти підхід до дітей і до дорослих !! Дуже ціную її як лікаря та як особистість!!!!
Star Star Star Star Star
Іванна 05.03.2026
Дякую Ользі Михайлівні, вона не раз мене рятувала у осінньо-зимовий період від мого гаймориту🫶
Star Star Star Star Star
Олена 05.03.2026
Чудова лікарка, професійно та чуйно підійшла до моєї проблеми, все зрозуміло пояснила (причини-наслідки) і грамотне лікування дало свої результати. Дякую, що вилікували. Дуже рекомендую.
Star Star Star Star Star
Ірина 05.03.2026
Багато років звертаюся до цього лікаря. Дуже хороший фахівець, рекомендую. Лікар від Бога🥰
Star Star Star Star Star
Крістіна 04.03.2026
Звертаємось усією сім'єю.Професійний лікар,завжди знаходить рішення проблеми.Росповідає без залякувань.Звертаюсь на постійній основі вже роками.
Star Star Star Star Star
Оля 04.03.2026
Прекрасний лікар та людина🙏
Star Star Star Star Star
Леся 04.03.2026
Хороша лікарка, до 3річної дитини легко знайшла підхід і підбирала дієве лікування від отитів. Гарна комунікація і все було лаконічно і чітко пояснено по аспектах лікування.
Star Star Star Star Star
Катя 04.03.2026
Хочу щиро подякувати лікарці за професійну та уважну допомогу. З першого візиту відчула турботу і компетентність — лікарка детально пояснила діагноз, підібрала лікування, яке дійсно допомогло. Ніякого поспіху, завжди готова відповісти на запитання. Надзвичайне поєднання високого професіоналізму і людяності. Дуже рекомендую!
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.