Ровно
Горячая линия:
Заказать звонок:
Отделение
Отзывы
Мы постоянно работаем над улучшением сервиса и качества медицинских услуг в сети клиник «Оксфорд Медикал» и искренне благодарны вам за положительный отзыв. Ваши комментарии и пожелания важны для нас и помогают становиться лучше. Спасибо, что выбрали нас!
Отзывы пациентов
Богдан 04.03.2026
Самий приємний і гарний ЛОР лікар. А головне- дієво лікує
Наталіч 04.03.2026
Дуже розумний досвідчений лікар як дитячий так і дорослий , вислухає розʼяснить все,те що призначав завжди допомагало. Дуже вдячні!
Казанська Оксана 04.03.2026
Чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи! Завжди звертаюсь лише до Ольги Михайлівни, як до лікаря ЛОРа! Вона уважна, приємна, і дуже компетентна!
Катерина 04.03.2026
Одна з найдобріших лікарок в моєму житті. Дуже спокійна і врівноважена, ніколи не свариться і не виглядає роздратованою. На прийомі я завжди почуваюсь комфортно. Тільки позитивні емоції, щиро люблю ходити до цієї лікарки. Мені здається, що лікування завжди ефективне, бо відразу відчуваю полегшення. Щиро рекомендую♥️
Дмитро 04.03.2026
Одного прекрасного весняного ранку мені раптом заклало вухо, відчуття ніби там повно води. До обіду почало прямо таки "стріляти" у вусі. Почав терміново шукати ЛОРа. Хороший товариш порадив Ольгу Михайлівну і поділився контактами. Хоча весь графік був "забитий", пані Ольга погодилась прийняти мене між пацієнтами, і просто врятувала мене, бо наступного дня було б пізно, прийшлося б різати. А так, пройшовши призначений лікарем курс лікування, я через декілька днів був в строю. Тому можу сміливо радити Ольгу Михайлівну усім, оскільки вона не лише професіонал своєї країни справи, а й мегапозитивна людина.
Віта Коток 04.03.2026
Була на прийомі з дитиною і залишилася дуже задоволена. Лікар уважно вислухала, ретельно оглянула та детально пояснила кожен момент. Видно досвід і щире ставлення до маленьких пацієнтів. Дитина почувалася спокійно, а для мене це найголовніше. Щиро рекомендую!
Вікторія 04.03.2026
Дякую лікарю-оторарингологу за професійний підхід та коректне ставлення. Консультація була чіткою та по суті, отримала відповіді на всі запитання)
Аліна 04.03.2026
Лікуюся у цього лікаря вже кілька років і можу з впевненістю сказати — це справжній професіонал. Дякую за турботу, точні діагнози та ефективне лікування. Повна довіра і вдячність! Дуже ціную та щиро рекомендую всім знайомим та близьким
Марина 04.03.2026
Хочу щиро подякувати Ользі Михайлівні за її професіоналізм та людяність. Це лікар з великої літери, яка лікує не лише знаннями й досвідом, а й добрим серцем. Вона веде і мою дитину, і мене — і кожного разу ми відчуваємо уважність, турботу та щире бажання допомогти. Ольга Михайлівна завжди ретельно пояснює діагноз, призначення та відповідає на всі запитання. Її підхід спокійний, виважений і водночас надзвичайно теплий. Дитина йде на прийом без страху, а це для мене найкращий показник. Щиро вдячна за чуйність, підтримку та високий рівень професіоналізму. Рекомендую від усього серця!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр