(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вакцинація від грипу вакциною Ваксігрип в Рівному

Осінні дні наповнені дощами, вогкістю та холодом, які сприяють поширенню вірусних інфекцій – особливо ГРВІ та грипу. Сезон простудних захворювань досягає свого піку до початку зими й нещадно атакує дорослих і дітей. І якщо ГРВІ – це досить нешкідливе захворювання, то у випадку з грипом воно небезпечне численними ускладненнями.

Єдиним вірним рішенням вважається профілактична вакцинація. Проте слід пам’ятати, що тут не існує якоїсь універсальної вакцини, і щороку вона різна – залежно від прогнозованого штаму.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, під час нового епідемічного сезону проявлять себе штами груп А і В.

Хто найчастіше хворіє на грип

Це захворювання вражає людей різного віку, проте є категорії осіб, для яких грип несе потенційну смертельну небезпеку:

 • немовлята й діти дошкільного віку;

 • літні люди;

 • вагітні жінки;

 • люди з хронічними захворюваннями серця, нирок і легень;

 • люди з пониженим імунітетом.

Чим небезпечний грип

Грип небезпечний ускладненнями, які розвиваються на його фоні. До них відносять:

 • бронхіт, пневмонія;

 • отит, синусит, риніт;

 • міокардит, перикардит;

 • менінгіт, енцефаліт, невралгія.

Саме ускладнення й призводять до летальних випадків. Крім того, грип провокує загострення хронічних хвороб і посилює їх течію.

Як можна запобігти грипу

Під час «сезону» грипу рекомендується регулярно мити руки та слизову оболонку носа, провітрювати приміщення, уникати великого скупчення людей, систематично приймати вітаміни. Але ці заходи не гарантують повного захисту від інфекції.

Кращий спосіб уникнути грипу – це використання спеціальної профілактичної вакцини Ваксігрип. Вона виробляється французькою компанією «Санофі Авентіс», а її склад повністю відповідає рекомендаціям ВООЗ і рішенню Євросоюзу стосовно складу вакцин проти грипу для цього сезону.

Вакцина Ваксігрип вражає основні віруси грипу (групи А – Мічіган, Гонг Конг; групи В – Брісбейн). Вона абсолютна безпечна для людини (інактивована) і вже знаходиться в готовому шприці-контейнері з прикріпленою голкою. Підробки тут неможливі.

Після введення вакцини в організмі людини вже через 2–3 тижні виробляються антитіла і формується імунна відповідь (захист від вірусу при попаданні в організм людини збудника). Імунітет після введення вакцини Ваксігрип зберігається від 6 до 12 місяців, що гарантує стійкий захист від грипу на увесь сезон вірусних захворювань. 

Застосування вакцини Ваксігрип дозволене дорослим і дітям з 6 місяців, вагітним і годуючим жінкам, що свідчить про її високу безпеку.

Переваги вакцини Ваксігрип

Вакцинація від грипу вакциною Ваксігрип – це єдине вірне рішення, щоб узабезпечитися від майбутнього епідемічного сезону.

 • надійний захист від грипу і його ускладнень;

 • 100 % безпека та якість;

 • доступна вартість.

Грип – це важке захворювання, яке викликають специфічні віруси. Вони вражають слизову оболонку дихальних шляхів, проте легковажно відноситися до профілактики й лікування грипу не варто: щороку його епідемія вражає більше 10 % жителів усієї планети, провокуючи в кожному випадку неприємні, а часом і небезпечні наслідки.

Епідемічний сезон грипу поступово набирає оберти. Замисліться, торішня епідемія грипу в Україні забрала життя 64 чоловік, з яких було 12 дітей (вакцину від грипу ніхто з них не отримував).

При грипі симптоми схожі з банальним ГРВІ, але є деякі відмінності:

 • гострий початок захворювання;

 • висока температура тіла (39 градусів й вище);

 • сильний біль в очах, скронях, потилиці;

 • запаморочення, нудота, непереносимість світла;

 • слабкість, озноб, ломота в усьому тілі.

Стан хворого при грипі погіршується, оскільки розвиваються симптоми інтоксикації.

Вакцина Ваксігрип допоможе не лише зберегти здоров’я, але й життя – вона стане надійним захистом від грипу на цілий рік! Проявіть турботу про себе і своїх близьких – зробіть профілактичне щеплення Ваксігрип! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.95, голосів: 81 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом