записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
 

УЗД органів малого тазу

Краса та молодість кожної жінки залежить не тільки від природних даних, але й від її відношення до власного здоров’я. На жаль, багато жінок схильні до розвитку захворювань внутрішніх статевих органів, і слід пам’ятати, що нехтувати тривожними сигналами організму в жодному разі не можна!

 

Для того, щоб запобігти появі патологій у жіночому організмі, лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» використовують спосіб якісного ультразвукового дослідження(УЗД).

 

Обстеження внутрішніх органів – необхідність для кожної сучасної жінки, оскільки ця процедура максимально точно й оперативно встановлює розвиток будь-яких хвороб піхви, матки, яєчників й інших елементів статевої системи жінки.

 

УЗД органів малого тазуСучасна медицина налічує три основні види УЗД органів малого тазу:

  • абдомінальне УЗ дослідження;

  • трансвагінальні дослідження;

  • трансректальне УЗД.

Проведення ультразвукового дослідження органів малого тазу

Під час проведення ультразвукового дослідження організму необхідно перебувати у лежачому положенні. Лікар-сонолог вводить датчик в природні отвори(у разі абдомінального УЗД цей крок відсутній), і спостерігає за результатами діагностики на спеціальному екрані.

Особливості проведення ультразвукової діагностики у медичному центрі «Оксфорд Медікал»

У деяких випадках(наприклад, при трансабдомінальному дослідженні) не рекомендується вживати грубу та жирну їжу за 2 – 3 дні до дати дослідження. Крім того, перед самою процедурою рекомендується випити літр рідини – максимально точні дослідження можливі при наповненому сечовому міхурі.

 

Процедури ультразвукової діагностики у нашому медичному центрі проводяться із використанням найсучаснішого устаткування та датчиків для дослідження організму. Після проведення цих процедур пацієнтці дозволяється відразу ж повернутися до звичної діяльності – ніяких адаптаційних періодів, неприємних відчуттів та інших незручностей після УЗД немає.

 

Нерідко такі процедури призначає лікар (частіше за все – патологічних захворюваннях внутрішніх статевих органів). Найбільш показовими вважаються результати УЗ дослідження, яке було проведено у період перших десяти днів менструального циклу.

Переваги ультразвукової діагностики органів малого тазу в «Оксфорд Медікал»

Цей метод дослідження виключає будь-які ризики, пов’язані з патологічними захворюваннями статевої системи та сечовивідних шляхів у жінок. Під час проведення процедури пацієнтка не піддається рентгенівському випромінюванню, введенню підшкірних ін’єкцій або іншим спеціальним процедурам.

 

Проведення УЗ дослідження органів малого тазу у медичному центрі «Оксфорд Медікал» займає не більше тридцяти хвилин. Незалежно від необхідного методу дослідження, процедури проводяться в умовах максимальної стерильності і абсолютно безболісно для пацієнтки. Наші лікарі – кваліфіковані фахівці, які встановлять усі можливі захворювання і патології ще на стадії розвитку. Проводити УЗД малого тазу можна без напряму від профілюючого лікаря – процедура абсолютно нешкідлива для жіночого організму!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки