записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
Апарат лазерної та ультразвукової терапії «Стрижень-ЛУ»

Уретрит
Простатит
Вазикуліт
Цистит

Дерматовенерологія

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцелеВарикоцеле – це хвороба, при якій розширюються варикозні вени сім’яного канатика та яєчок. Це захворювання може розвиватися у випадку, коли клапан, що зупиняє кров’яний потік у вені при його поворотному відтоку, не виконує своїх функцій або виконує їх не повною мірою. Через це підвищується рівень тиску в судинах, що може стати причиною розширення вен.

 

Сама недуга не така й небезпечна, й багато хто може жити з ним роками. Більш небезпечними стають ускладнення, що часто виникають при подібному захворюванні – неприємний біль та стерильність.

 

Це захворювання може зустрічатися досить часто, у десяти – п’ятнадцяти чоловіків із ста. Якщо розглянути усіх пацієнтів чоловічої статі, які мають стерильність, то в 40% випадків лікарі виявляють варикоцеле.

Основні ознаки прояву варикоцеле

У багатьох випадках захворювання варикоцеле виникає ще під час пубертатного періоду, коли у хлопців починається статеве дозрівання. Ця хвороба може довгий час не проявлятися, а виявитися лише при проходженні пацієнтом якого-небудь обстеження.

 

В деяких випадках варикоцеле проявляється болем в області яєчка. Такий біль не є гострим, але пацієнти можуть відчувати тягнучий біль. Він може виникнути, коли кров’яний потік давить на стінки судин. В основному це відбувається при виконанні яких-небудь фізичних вправ, оскільки саме в такі моменти підвищується венозний кров’яний тиск.

 

Сучасні методи діагностики та лікування захворювань дозволяють швидко й максимально точно визначити наявність у чоловіка варикоцеле. Зараз, щоб правильно діагностувати це захворювання, лікарі використовують і стандартні методики, і результати досягнень сучасного медичного устаткування.

Лікування варикоцеле в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Найдієвіший засіб лікування цієї хвороби – це оперативне втручання будь-якої форми. Але такі категоричні методи застосовуються не завжди, й операція потрібна лише в тих випадках, коли пацієнт відчуває біль в яєчках, коли чоловіку ставиться діагноз стерильність (через невеликий вміст та порушення рухової активності сперматозоїдів) та коли з’являється неестетичний вигляд мошонки. Проте величезна кількість лікарів дотримується думки, що при виявленні варикоцеле у неповнолітніх пацієнтів операція з усунення цієї недуги потрібна практично завжди – щоб унеможливити виникнення негативних наслідків в майбутньому.

 

У сучасному світі виділяється декілька методів лікування варикоцеле хірургічним шляхом:

  • пряме (традиційне) хірургічне втручання;

  • хірургічне втручання шляхом мінідоступу;

  • ендоскопічне оперативне втручання;

  • процедура в мікрохірургії по реваскуляризації яєчок.

Який лікар допоможе в лікуванні варикоцеле? Зазвичай цю хворобу лікують урологи. У деяких складних випадках вони можуть удатися до допомоги флеболога та андролога. Все залежить від тяжкості протікання захворювання та давності самої хвороби.

 

У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані урологи, які здатні допомогти в діагностиці та лікуванні такого захворювання сечостатевої системи, як варикоцеле, і якщо ви страждаєте на неї, настав час позбутися хвороби раз і назавжди, адже «Оксфорд Медікал» – це не лише досвідчені спеціалісти, а й сучасне діагностичне устаткування та передові  медичні технології!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки