записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
Апарат лазерної та ультразвукової терапії «Стрижень-ЛУ»

Уретрит
Простатит
Вазикуліт
Цистит

Дерматовенерологія

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцелеВарикоцеле – це хвороба, при якій розширюються варикозні вени сім’яного канатика та яєчок. Це захворювання може розвиватися у випадку, коли клапан, що зупиняє кров’яний потік у вені при його поворотному відтоку, не виконує своїх функцій або виконує їх не повною мірою. Через це підвищується рівень тиску в судинах, що може стати причиною розширення вен.

 

Сама недуга не така й небезпечна, й багато хто може жити з ним роками. Більш небезпечними стають ускладнення, що часто виникають при подібному захворюванні – неприємний біль та стерильність.

 

Це захворювання може зустрічатися досить часто, у десяти – п’ятнадцяти чоловіків із ста. Якщо розглянути усіх пацієнтів чоловічої статі, які мають стерильність, то в 40% випадків лікарі виявляють варикоцеле.

Основні ознаки прояву варикоцеле

У багатьох випадках захворювання варикоцеле виникає ще під час пубертатного періоду, коли у хлопців починається статеве дозрівання. Ця хвороба може довгий час не проявлятися, а виявитися лише при проходженні пацієнтом якого-небудь обстеження.

 

В деяких випадках варикоцеле проявляється болем в області яєчка. Такий біль не є гострим, але пацієнти можуть відчувати тягнучий біль. Він може виникнути, коли кров’яний потік давить на стінки судин. В основному це відбувається при виконанні яких-небудь фізичних вправ, оскільки саме в такі моменти підвищується венозний кров’яний тиск.

 

Сучасні методи діагностики та лікування захворювань дозволяють швидко й максимально точно визначити наявність у чоловіка варикоцеле. Зараз, щоб правильно діагностувати це захворювання, лікарі використовують і стандартні методики, і результати досягнень сучасного медичного устаткування.

Лікування варикоцеле в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Найдієвіший засіб лікування цієї хвороби – це оперативне втручання будь-якої форми. Але такі категоричні методи застосовуються не завжди, й операція потрібна лише в тих випадках, коли пацієнт відчуває біль в яєчках, коли чоловіку ставиться діагноз стерильність (через невеликий вміст та порушення рухової активності сперматозоїдів) та коли з’являється неестетичний вигляд мошонки. Проте величезна кількість лікарів дотримується думки, що при виявленні варикоцеле у неповнолітніх пацієнтів операція з усунення цієї недуги потрібна практично завжди – щоб унеможливити виникнення негативних наслідків в майбутньому.

 

У сучасному світі виділяється декілька методів лікування варикоцеле хірургічним шляхом:

  • пряме (традиційне) хірургічне втручання;

  • хірургічне втручання шляхом мінідоступу;

  • ендоскопічне оперативне втручання;

  • процедура в мікрохірургії по реваскуляризації яєчок.

Який лікар допоможе в лікуванні варикоцеле? Зазвичай цю хворобу лікують урологи. У деяких складних випадках вони можуть удатися до допомоги флеболога та андролога. Все залежить від тяжкості протікання захворювання та давності самої хвороби.

 

У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані урологи, які здатні допомогти в діагностиці та лікуванні такого захворювання сечостатевої системи, як варикоцеле, і якщо ви страждаєте на неї, настав час позбутися хвороби раз і назавжди, адже «Оксфорд Медікал» – це не лише досвідчені спеціалісти, а й сучасне діагностичне устаткування та передові  медичні технології!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки