Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування псоріатичного артриту в Рівному

Псоріатичний артрит – захворювання суглобів, яке розвивається на тлі псоріазу. Ця хвороба має хронічний перебіг й часто зустрічається у людей після 30 років. Захворювання не проходить саме по собі. Більш того, якщо його не лікувати, воно негативно впливає на роботу внутрішніх органів, чим у майбутньому може спровокувати навіть інвалідність.

ПРИЧИНИ ПСОРІАТИЧНОГО АРТРИТУ

Чинники, що провокують виникнення псоріатичного артриту:

 • Лікування псоріатичного артриту Оксфорд Медікалгенетична схильність;

 • нервове перенапруження;

 • травмування суглоба;

 • прийом деяких ліків;

 • часті вірусні інфекції;

 • поганий імунітет.

Захворювання зустрічається як у чоловіків, так і у жінок різного віку. Лікарі стверджують, що під час клімактеричного періоду у жінок ризик захворювання значно зростає.

ОЗНАКИ ПСОРІАТИЧНОГО АРТРИТУ

Псоріатичний артрит, окрім псоріазу, має такі симптоми:

 • біль у суглобах і припухлість;

 • деформація суглобів;

 • зміна кольору шкіри на ураженій ділянці;

 • підвищення місцевої температури;

 • потовщення пальців.

Найчастіше вражаються суглоби пальців рук і ніг, зап’ястки, колінні, ліктьові та гомілковостопні суглоби. Проте не завжди захворювання дає про себе знати явно вираженими симптомами, й відсутність ознак не гарантує того, що у людини здорові суглоби.

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ

В якості основних досліджень по діагностуванню псоріатичного артриту стає загальний аналіз крові, рентгенографія, аналіз синовіальної рідини та кров для визначення ревматоїдного чинника (призначається для виключення ревматоїдного артриту, оскільки при псоріатичній формі його немає в аналізі).

Також ревматолог оцінює ризик спадковості й вивчає історію хвороб пацієнта.

ЛІКУВАННЯ АРТРИТУ 

Повністю вилікувати псоріатичний артрит не вийде. Перед лікарями стоїть завдання зменшити запальний процес в ураженому суглобі та зупинити прогрес захворювання.

У ревматології для лікування хвороби використовується медикаментозна терапія. Дозування та схему прийому ліків прописує лікар у кожному конкретному випадку. Також призначаються місцеві мазі, креми та гелі. Їх використовують для зняття запального процесу.

 

Важливим чинником в лікуванні псоріатичного артриту стає дотримання дієти. При гострій формі хвороби корисно включати в раціон овочі, фрукти, нежирне м’ясо, кисломолочні продукти та ягоди. Виключаються бобові, гостре, пряне, кисле, а також паління та алкоголь.

Хірургічне втручання застосовують у крайніх, запущених випадках, коли медикаментозне лікування вже не ефективне.

 

За наявності симптомів псоріатичного артриту займатися самолікуванням не варто. Неправильний прийом ліків або мазей може тільки посилити захворювання, й вилікувати його буде дуже важко. Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал проведуть огляд пацієнта, діагностику та призначать ефективне лікування, яке поверне людину до нормального життя.

Телефон 0678404050 та 0362404050

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

15-04-2019 Вдячна центру в місті Рівне за те,що відгукнулись та надали невідкладну допомогу мені сьогодні 15.04.2019. Бажаю всім вашим лікарям безмежного здоров'я! Від всього серця дякую лікарям і персоналу за чуйність і професійну допомогу. Ваше ставлення до роботи та пацієнтів заслуговує на найвищу нагороду. Тепер завжди і всім буду радити звертатись саме до вашого центру!!!

відділення: Терапія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом