(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Холтерівське моніторування
Холтерівське моніторування

  Холтерівське моніторування в Рівному

  Холтерівське моніторування, холтер-моніторинг або холтер – це один з багатьох різновидів сучасної апаратної діагностики серцево-судинної системи. Суть обстеження полягає у постійному фіксуванні роботи серця протягом доби та подальшому аналізі отриманих даних. 

  Холтерівське моніторування в Оксфорд Медікал РівнеПрацює холтер-апарат так само, як і звичайний кардіограф, зчитуючи електричні імпульси, які виробляє серце під час скорочень. 

  Як відомо, основним недоліком ЕКГ є ефект миттєвого знімку, тобто кардіограма відображає роботу серця тільки протягом того часу, коли було проведено обстеження. Холтер, в свою чергу, набагато інформативніший, адже завдяки йому можна прослідкувати порушення роботи серця, які відбуваються протягом двадцяти чотирьох годин.

  Робота серцево-судинної системи значною мірою залежить від певних факторів:

  • фізичні навантаження;

  • стресові ситуації;

  • активна розумова діяльність.

  Дані чинники досить важко створити під час проведення ЕКГ, саме тому холтерівське моніторування значно кращий, ефективніших та доцільніший метод. До того ж він показує стан серця та всієї системи під час сну – надзвичайно цінна інформація для кардіолога.

  Показання до обстеження холтером

  Обстеження проводиться за рекомендацією лікаря, проте в нашому медичному центрі пацієнт може зробити його по власному бажанню, маючи наступні ознаки та скарги:

  • періодичний біль в серці, особливо після фізичних та емоційних навантажень;

  • напади стенокардії;

  • гіпертонічна хвороба;

  • порушення ритму серця;

  • діагностований цукровий діабет або серцева недостатність;

  • гормональні порушення;

  • періодична втрата свідомості.

  До того ж холтер-моніторинг застосовують для пацієнтів, які перенесли оперативне втручання на серці та мають імплантовані частини органу. Це необхідно для аналізу роботи штучного імплантату. 

  Медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує проведення холтерівського моніторування сучасним апаратом. Добове дослідження роботи серця допоможе діагностувати наявні захворювання в початкових стадіях та уникнути подальших ускладнень.

  Як проходить обстеження

  Холтер-моніторинг відбувається за допомогою портативного апарату, що кріпиться до поясу пацієнта, а електроди пристрою зручно розташовуються на грудині. Завдяки такій будові реєстратор не заважає хворому у виконанні повсякденних завдань. Тобто в лікарні ви знаходитеся лише невеликий проміжок часі – для встановлення та зняття пристрою. Інший час – вдома чи займаючись звичними справами.

  Старайтеся проводити день обстеження так само, як звичайні дні, адже зменшення фізичного навантаження чи інші зміни можуть дезінформувати лікаря, що призводить до постановки неправильного діагнозу. Окрім проведення звичних щоденних ритуалів та маніпуляцій, потрібно детально описати наступні фактори: прийом ліків (які саме медикаменти, в якій дозі та кількості), вид діяльності та її складність, пережиті емоції, стреси. Здається, що такі деталі – зайві, але вони надзвичайно важливі й допомагають лікарю зрозуміти, з якою хворобою потрібно боротися.

  Після того, як ви проведете необхідну кількість часу під «наглядом» холтер-апарату, результати обстеження зчитують спеціальною комп’ютерною програмою. Саме вона й з’ясовує ситуацію. Для отримання більш чіткої картини холтер часто проводять разом із добовим моніторингом кров’яного тиску.

  Холтер – уся необхідна інформація!

  Холтерівське моніторування – це сучасний, зручний, безпечний та надзвичайно інформативний метод для оцінки роботи серцево-судинної системи, діагностики захворювання та ступеню його тяжкості, контролю за станом прооперованих пацієнтів та хворих, які перенесли інфаркт міокарда. 

  Він не має протипоказань (окрім ран на шкірі грудей та запальних процесів шкірних покривів грудної клітини). Його можна проводити особам будь-якого віку та статі, а цінність інформації, отриманої завдяки холтеру, важко переоцінити.

  Пропонуємо вам провести дане обстеження в медичному центрі «Оксфорд Медікал». Ми надаємо пацієнтам можливість відстежити добову роботу свого організму за допомогою сучасних, високоточних апаратів та отримати консультацію досвідченого кардіолога. 

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар кардіолог: Столярець Валентина Іванівна
  Лікар кардіолог: Столярець Валентина Іванівна
  Столярець Валентина ІванівнаЛікар кардіолог

  вул. Грушевського, 26;

  інформація про лікаря

  В 1998 р. закінчила Буковинську державну медичну академію. 

  1998 – 1999 рр. – проходила інтернатуру на базі РОКЛ, Обласного діагностичного центру ім. Поліщука, зі спеціальності «Терапія».

  З 1999 р. – працює лікарем кардіологом в Рівненській обласній клінічній лікарні. 

  2001 р. - пройшла спеціалізацію з кардіології та функціональної діагностики на базі Львівського державного університету. 

  В 2014 р. - присвоєна кваліфікаційна категорія зі спеціальності «кардіологія» - вища. 

  В 2015 р. - присвоєна кваліфікаційна категорія зі спеціальності «функціональна діагностика» - друга.

  З 2018 р. – працює лікарем кардіологом та функціональним діагностом в медичному центрі Оксфорд Медікал

  показати повний текст
  послуги Відділення Холтерівське моніторуванняЦіна
  Холтер-моніторування (з розшифруванням) 500.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом