записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
Апарат лазерної та ультразвукової терапії «Стрижень-ЛУ»

Уретрит
Свербіж вульви (піхви)
Хронічні тазові болі
Аднексит

УЗД в медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»

Лікування молочниці

Лікування молочниці Оксфорд МедікалІз захворюванням під назвою молочниця рано чи пізно стикається кожна жінка. Доволі часто жінки самостійно ставлять собі такий діагноз та навіть самостійно лікують його, навіть не звертаючись по допомогу до лікарів. Але ж це може позначитися на стані здоров’я!  

У повсякденному житті це захворювання зветься молочниця, але офіційна його назва звучить як вульвовагінальний кандидоз. До основних ознак прояву цієї хвороби можна віднести печіння, сильний свербіж у зовнішніх статевих органах, що може посилюватися у нічний час або після довгих піших прогулянок, після статевого акту або купання. Також при наявності даного захворювання жінка відчуває біль під час статевого акту, та помічає надмірні виділення білого кольору. Можливі також порушення функції сечовипускання.

Основні причини виникнення молочниці

 

Існує чимало вагомих причин виникнення даного захворювання. До них можна віднести наступні:

  • зниження імунітету;
  • прийом антибіотиків;
  • нераціональне харчування;
  • інтимна гігієна.

Часто до молочниці може призвести приймання антибіотиків, тому що вони не найкраще впливають не лише на хвороботворні бактерії, але й позбавляють сили корисну мікрофлору жінки.  

До корисної мікрофлори входять лактобактерії, які необхідні людині для нормального життя. Ці лактобактерії знаходяться у кишківнику та піхві жінки, і саме вони мають контролювати наявність там грибків кандидозу. Буває так, що таких бактерій у жінки замало, в такому випадку грибки починають сильно розростатися, що й веде до появи молочниці. На наявність молочниці може вплинути й нездорове харчування.

Деякі жінки споживають занадто багато солодкої та печеної їжі, що веде до зміни рівня кислотності у її організмі. Трапляється, що хвороба загострюється після статевого акту, що свідчить про те, що хвороба виникла через обмін мікроорганізмами.

Можна перерахувати чимало причин молочниці, й найчастіше вона загрожує тим, хто полюбляє носити синтетичну та тісну білизну, хворіє на цукровий діабет, приймає стероїдні ліки. На сьогодні лікарі виділяють чималу кількість таких грибків, більше кількох десятків.

Ознаки молочниці

Коли інтенсивно починають розповсюджуватись патогенні грибки, вони провокують ряд ознак. Саме за даними ознаками жінка відчуває, що в організмі щось відбувається. І також лікарі можуть розпізнати це захворювання.

  • почервоніння та свербіж статевих органів;
  • печіння під час сечевипускання та статевого контакту;
  • виділення сироподібні, білого кольору;
  • набряк статевих органів

Лікування та профілактика молочниці

 

Для ефективного лікування молочниці треба не лише виконувати призначення лікаря, але й цілковито відмовитися від всіх шкідливих звичок та приділити більше уваги особистій гігієні. Треба обирати білизну лише з натуральних тканин, скоригувати прийом препаратів. Також варто обмежити вживання вуглеводів.

Лікування молочниці можливе за допомогою місцевої терапії, але якщо випадок більш тяжкий, призначається системна терапія з використанням імуномодулюючих засобів. Також щоб лікування було більш успішним, варто привести до норми мікробіоценоз людини. Для цього треба вживати кисломолочну продукцію, пробіотики та пребіотики.

Але у будь-якому випадку необхідно консультуватися з гінекологом для отримання професійної медичної допомоги. А тому звертайтеся до нашого медичного центру, і професійні лікарі неодмінно допоможуть вам!

Для більш детальної інформації та запису телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Залишити повідомлення для адміністрації клініки