У нас новий VIBER - (050) 840 40 50

Плазмоліфтинг в Рівному

Плазмолифтинг "Оксфорд Медикал Ровно"Плазмоліфтинг – це косметологічна процедура без домішок і сторонніх добавок. Робиться вона мікроін'єкціями, «приготованими» з плазми власної крові пацієнта, додатково збагаченої тромбоцитами.

Це частина комплексної терапії, спрямованої на прискорення регенерації клітин.

ПОКАЗИ

Метод плазмоліфтинга показаний усім, хто хоче омолодити шкіру. Зокрема, якщо відмічені такі симптоми:

  • зморшки в області лоба, носогубних складок;

  • в'ялість шкіри;

  • пігментація, розширення пір;

  • підвищена сухість шкіри;

  • наявність рубців, шрамів;

  • висипання, акне.

Рекомендований курс складає 2 – 6 процедур з інтервалом в місяць. Лікар розписує курс індивідуально, з урахуванням проблеми, з якою звернувся пацієнт.

 

В деяких випадках від процедури варто утриматися. У числі протипоказань знаходяться алергічні реакції, вік пацієнта до 18 років, а також «свіжий» загар, якому менше 30 днів.

Не варто прибігати до плазмоліфтинга при вагітності та грудному вигодовуванні. Оцінити стан пацієнта повинен лікар, оскільки хронічні захворювання, такі як туберкульоз, цукровий діабет або психічні розлади можуть отримати рецидив.

ПІДГОТОВКА ДО ПЛАЗМОЛІФТИНГА

Суть методу проста: проводиться забір крові з вени пацієнта, її поміщають в колбу й за допомогою спеціального апарата отримують матеріал, розділений на 2 фракції – еритроцити відокремлені від тромбоцитів. Кров, збагачена тромбоцитами – це аутоплазма, її вводять в цілях омолоджування та для регенерації тканин. Процедура сприяє активному виробленню колагену й еластину, внаслідок чого шкіра підтягується та розгладжується.

 

Результат плазмоліфтинга залежить від виконання пацієнтом приписів лікаря та підготовки. В обов'язковому порядку треба дотримуватися наступних рекомендацій. За 2 тижні до й стільки ж днів після процедури утриматися від загару, не відвідувати басейн і солярій. За 7 днів до і після процедури не приймати ацетилсаліцилову кислоту, ібупрофен і похідні цих препаратів. Важливо, щоб після прийому ретиноїдів пройшло не менше 3 місяців.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАЗМОЛІФТИНГА

Перший етап полягає в ретельному очищенні шкіри (проводиться демакіяж), після чого наноситься анестетик. Поки «анестетик» включений в роботу, виконується забір венозної крові, за допомогою центрифуги відділяються тромбоцити. Плазма, збагачена тромбоцитами, шприцом з тонкою голкою вводиться в проблемні зони. Після введення мікроін'єкцій на шкіру наноситься заспокійливий гель.

 

Процедура займає близько 30 хвилин, період реабілітації та відновлення відсутній. У місцях уколів можуть виникнути почервоніння, але вони, як правило, проходять протягом доби.

Записуйтеся на процедуру плазмоліфтинга в медцентрі «Оксфорд Медікал» і переконайтеся, що такий метод омолоджування дійсно працює!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом