записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
 

ELOS-епіляція

ELOS -епіляція- єдина революційна запатентована технологія, яка ефективно і безконтактно видаляє волосся всіх кольорів (темне, коричневе, руде, світле та сиве) зі всіх типів шкіри, включаючи засмаглу шкіру.

Технологія ELOS -це поєднання світлової енергії і біполярного струму. Застосування цих двох джерел енергії в одному пристрої дозволяє надійно та безпечно видалити небажаневолосся. Якщо раніше було дуже ускладнено видалити світле волосся, то зараз це цілком реально! А засмагла шкіра завдяки технології ELOS  взагалі не є проблемою.

Кожна волосинка складається зі стебла і волосяного фолікулу. Навколо так званої цибулини знаходяться кровоносні судини , які живлять волосся. Волосся проходять різні фази росту - анаген - фаза зростання, телоген-фаза сну і катаген - фаза припинення волоса. Зверніть увагу, що волосся з різних ділянках тіла має різну  тривалість окремих фаз життя.

Як це працює?

Досі видалення волосся за допомогою лазера полягала в тому, що енергія світла, яке перетворюється в тепло, руйнувало цибулини волосяного фолікула. Це тепло поширювалося вздовж оболонок аж до цибулини. Та була велика проблема -  видаленням світлого волосся а також нявність темної шкіри. Це було пов'язано з тим, що світлова енергія абсорбується через так звані хромофори - меланін. Коли волосся світле, тобто позбавлений пігменту - меланіну тоді цей метод є неефективним, так само темна шкіра поглинає енергію , яка повинна дістатися до волосини, і  ви можете тільки пошкодити шкіру.

Та технології ELOS мають дію біполярного струму. Біполярний струм призводить до того, що теплова енергія впливає на корінь волосся , а не тільки на поверхню. Струм не поглинається меланіном та ефективно досягає світлого волосся і не пошкоджує темної шкіри. Біполярний струм є абсолютно безпечним . Електричний імпульс проходить тільки між 2 електродами.

Безпека і комфорт

Поєднання двох джерел енергії дозволяє використовувати до 60% менше енергії оптичної (світлової) – завдяки цьому  ELOS  є самим безпечним і найбільш ефективним методом епіляції, доступним на ринку

Перевага  процедури полягає в точному напрямку енергії для відповідної ділянки шкіри

ELOS - єдина технологія, що дозволяє активно контролювати температури шкіри під час процедури. Та контактно охолоджувати шкіру.

Переваги технології ELOS:

  • безпечна для темної шкіри   
  • ефективна для світлого волосся
  • досягає  більш глибоких волосяних фолікул
  • система активного охолодження забезпечує комфорт для пацієнта

Кому можна робити процедури ELOS-епіляції?

Для процедури епіляції підходять всі типи шкіри. Епіляція може бути виконана у будь-якій ділянці тіла. Видалені можуть бути волосся різної товщини і з різною глибини шкіри.

Як проходить процедура?

Після кваліфікованої консультації лікаря-косметолога, та дотримання правил підготовки, а саме ділянка має бути поголена за два дні до проведення процедури епіляції . На підготовлену поверхню наноситься гель і проводиться пробний імпульс, щоб перевірити чутливість шкіри. Індивідуально підбирається імпульс та інші критерії. Можливий незначний набряк та легке почервоніння. Після процедури можна злегка охолодити шкіру.

Чи є процедура болючою?

Завдяки застосуванню активного охолодження в даному пристрої процедура епіляції  дуже добре переноситься пацієнтами.  Анестезія абсолютно не потрібна.

Чи потрібно повторювати процедуру?

Так. Пов'язано це з тим, що волосся в різних ділянках тіла знаходяться в різних стадіях росту. Зазвичай, інтервал між процедурами становить від 4 до 6 тижнів, але календар процедур розробляється лікарем-косметологом для кожного пацієнта індивідуально.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки