ELOS-епіляція в Рівному

ELOS -епіляція- єдина революційна запатентована технологія, яка ефективно і безконтактно видаляє волосся всіх кольорів (темне, коричневе, руде, світле та сиве) зі всіх типів шкіри, включаючи засмаглу шкіру.

Технологія ELOS -це поєднання світлової енергії і біполярного струму. Застосування цих двох джерел енергії в одному пристрої дозволяє надійно та безпечно видалити небажаневолосся. Якщо раніше було дуже ускладнено видалити світле волосся, то зараз це цілком реально! А засмагла шкіра завдяки технології ELOS  взагалі не є проблемою.

Кожна волосинка складається зі стебла і волосяного фолікулу. Навколо так званої цибулини знаходяться кровоносні судини , які живлять волосся. Волосся проходять різні фази росту - анаген - фаза зростання, телоген-фаза сну і катаген - фаза припинення волоса. Зверніть увагу, що волосся з різних ділянках тіла має різну  тривалість окремих фаз життя.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Досі видалення волосся за допомогою лазера полягала в тому, що енергія світла, яке перетворюється в тепло, руйнувало цибулини волосяного фолікула. Це тепло поширювалося вздовж оболонок аж до цибулини. Та була велика проблема -  видаленням світлого волосся а також нявність темної шкіри. Це було пов'язано з тим, що світлова енергія абсорбується через так звані хромофори - меланін. Коли волосся світле, тобто позбавлений пігменту - меланіну тоді цей метод є неефективним, так само темна шкіра поглинає енергію , яка повинна дістатися до волосини, і  ви можете тільки пошкодити шкіру.

Та технології ELOS мають дію біполярного струму. Біполярний струм призводить до того, що теплова енергія впливає на корінь волосся , а не тільки на поверхню. Струм не поглинається меланіном та ефективно досягає світлого волосся і не пошкоджує темної шкіри. Біполярний струм є абсолютно безпечним . Електричний імпульс проходить тільки між 2 електродами.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Поєднання двох джерел енергії дозволяє використовувати до 60% менше енергії оптичної (світлової) – завдяки цьому  ELOS  є самим безпечним і найбільш ефективним методом епіляції, доступним на ринку

Перевага  процедури полягає в точному напрямку енергії для відповідної ділянки шкіри

ELOS - єдина технологія, що дозволяє активно контролювати температури шкіри під час процедури. Та контактно охолоджувати шкіру.

Переваги технології ELOS:

  • безпечна для темної шкіри   
  • ефективна для світлого волосся
  • досягає  більш глибоких волосяних фолікул
  • система активного охолодження забезпечує комфорт для пацієнта

КОМУ МОЖНА РОБИТИ ПРОЦЕДУРИ ELOS-ЕПІЛЯЦІЇ?

Для процедури епіляції підходять всі типи шкіри. Епіляція може бути виконана у будь-якій ділянці тіла. Видалені можуть бути волосся різної товщини і з різною глибини шкіри.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Після кваліфікованої консультації лікаря-косметолога, та дотримання правил підготовки, а саме ділянка має бути поголена за два дні до проведення процедури епіляції . На підготовлену поверхню наноситься гель і проводиться пробний імпульс, щоб перевірити чутливість шкіри. Індивідуально підбирається імпульс та інші критерії. Можливий незначний набряк та легке почервоніння. Після процедури можна злегка охолодити шкіру.

ЧИ Є ПРОЦЕДУРА БОЛЮЧОЮ?

Завдяки застосуванню активного охолодження в даному пристрої процедура епіляції  дуже добре переноситься пацієнтами.  Анестезія абсолютно не потрібна.

ЧИ ПОТРІБНО ПОВТОРЮВАТИ ПРОЦЕДУРУ?

Так. Пов'язано це з тим, що волосся в різних ділянках тіла знаходяться в різних стадіях росту. Зазвичай, інтервал між процедурами становить від 4 до 6 тижнів, але календар процедур розробляється лікарем-косметологом для кожного пацієнта індивідуально.

( Рейтинг: 4.91, голосів: 23 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом