Укласти декларацію з лікарем вже можна у нашому медичному центрі.Телефонуй (067)840 40 50

ELOS-епіляція в Рівному

ELOS -епіляція- єдина революційна запатентована технологія, яка ефективно і безконтактно видаляє волосся всіх кольорів (темне, коричневе, руде, світле та сиве) зі всіх типів шкіри, включаючи засмаглу шкіру.

Технологія ELOS -це поєднання світлової енергії і біполярного струму. Застосування цих двох джерел енергії в одному пристрої дозволяє надійно та безпечно видалити небажаневолосся. Якщо раніше було дуже ускладнено видалити світле волосся, то зараз це цілком реально! А засмагла шкіра завдяки технології ELOS  взагалі не є проблемою.

Кожна волосинка складається зі стебла і волосяного фолікулу. Навколо так званої цибулини знаходяться кровоносні судини , які живлять волосся. Волосся проходять різні фази росту - анаген - фаза зростання, телоген-фаза сну і катаген - фаза припинення волоса. Зверніть увагу, що волосся з різних ділянках тіла має різну  тривалість окремих фаз життя.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Досі видалення волосся за допомогою лазера полягала в тому, що енергія світла, яке перетворюється в тепло, руйнувало цибулини волосяного фолікула. Це тепло поширювалося вздовж оболонок аж до цибулини. Та була велика проблема -  видаленням світлого волосся а також нявність темної шкіри. Це було пов'язано з тим, що світлова енергія абсорбується через так звані хромофори - меланін. Коли волосся світле, тобто позбавлений пігменту - меланіну тоді цей метод є неефективним, так само темна шкіра поглинає енергію , яка повинна дістатися до волосини, і  ви можете тільки пошкодити шкіру.

Та технології ELOS мають дію біполярного струму. Біполярний струм призводить до того, що теплова енергія впливає на корінь волосся , а не тільки на поверхню. Струм не поглинається меланіном та ефективно досягає світлого волосся і не пошкоджує темної шкіри. Біполярний струм є абсолютно безпечним . Електричний імпульс проходить тільки між 2 електродами.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Поєднання двох джерел енергії дозволяє використовувати до 60% менше енергії оптичної (світлової) – завдяки цьому  ELOS  є самим безпечним і найбільш ефективним методом епіляції, доступним на ринку

Перевага  процедури полягає в точному напрямку енергії для відповідної ділянки шкіри

ELOS - єдина технологія, що дозволяє активно контролювати температури шкіри під час процедури. Та контактно охолоджувати шкіру.

Переваги технології ELOS:

  • безпечна для темної шкіри   
  • ефективна для світлого волосся
  • досягає  більш глибоких волосяних фолікул
  • система активного охолодження забезпечує комфорт для пацієнта

КОМУ МОЖНА РОБИТИ ПРОЦЕДУРИ ELOS-ЕПІЛЯЦІЇ?

Для процедури епіляції підходять всі типи шкіри. Епіляція може бути виконана у будь-якій ділянці тіла. Видалені можуть бути волосся різної товщини і з різною глибини шкіри.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Після кваліфікованої консультації лікаря-косметолога, та дотримання правил підготовки, а саме ділянка має бути поголена за два дні до проведення процедури епіляції . На підготовлену поверхню наноситься гель і проводиться пробний імпульс, щоб перевірити чутливість шкіри. Індивідуально підбирається імпульс та інші критерії. Можливий незначний набряк та легке почервоніння. Після процедури можна злегка охолодити шкіру.

ЧИ Є ПРОЦЕДУРА БОЛЮЧОЮ?

Завдяки застосуванню активного охолодження в даному пристрої процедура епіляції  дуже добре переноситься пацієнтами.  Анестезія абсолютно не потрібна.

ЧИ ПОТРІБНО ПОВТОРЮВАТИ ПРОЦЕДУРУ?

Так. Пов'язано це з тим, що волосся в різних ділянках тіла знаходяться в різних стадіях росту. Зазвичай, інтервал між процедурами становить від 4 до 6 тижнів, але календар процедур розробляється лікарем-косметологом для кожного пацієнта індивідуально.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом