(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

ELOS-епіляція в Рівному

ELOS -епіляція- єдина революційна запатентована технологія, яка ефективно і безконтактно видаляє волосся всіх кольорів (темне, коричневе, руде, світле та сиве) зі всіх типів шкіри, включаючи засмаглу шкіру.

Технологія ELOS -це поєднання світлової енергії і біполярного струму. Застосування цих двох джерел енергії в одному пристрої дозволяє надійно та безпечно видалити небажаневолосся. Якщо раніше було дуже ускладнено видалити світле волосся, то зараз це цілком реально! А засмагла шкіра завдяки технології ELOS  взагалі не є проблемою.

Кожна волосинка складається зі стебла і волосяного фолікулу. Навколо так званої цибулини знаходяться кровоносні судини , які живлять волосся. Волосся проходять різні фази росту - анаген - фаза зростання, телоген-фаза сну і катаген - фаза припинення волоса. Зверніть увагу, що волосся з різних ділянках тіла має різну  тривалість окремих фаз життя.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Досі видалення волосся за допомогою лазера полягала в тому, що енергія світла, яке перетворюється в тепло, руйнувало цибулини волосяного фолікула. Це тепло поширювалося вздовж оболонок аж до цибулини. Та була велика проблема -  видаленням світлого волосся а також нявність темної шкіри. Це було пов'язано з тим, що світлова енергія абсорбується через так звані хромофори - меланін. Коли волосся світле, тобто позбавлений пігменту - меланіну тоді цей метод є неефективним, так само темна шкіра поглинає енергію , яка повинна дістатися до волосини, і  ви можете тільки пошкодити шкіру.

Та технології ELOS мають дію біполярного струму. Біполярний струм призводить до того, що теплова енергія впливає на корінь волосся , а не тільки на поверхню. Струм не поглинається меланіном та ефективно досягає світлого волосся і не пошкоджує темної шкіри. Біполярний струм є абсолютно безпечним . Електричний імпульс проходить тільки між 2 електродами.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Поєднання двох джерел енергії дозволяє використовувати до 60% менше енергії оптичної (світлової) – завдяки цьому  ELOS  є самим безпечним і найбільш ефективним методом епіляції, доступним на ринку

Перевага  процедури полягає в точному напрямку енергії для відповідної ділянки шкіри

ELOS - єдина технологія, що дозволяє активно контролювати температури шкіри під час процедури. Та контактно охолоджувати шкіру.

Переваги технології ELOS:

  • безпечна для темної шкіри   
  • ефективна для світлого волосся
  • досягає  більш глибоких волосяних фолікул
  • система активного охолодження забезпечує комфорт для пацієнта

КОМУ МОЖНА РОБИТИ ПРОЦЕДУРИ ELOS-ЕПІЛЯЦІЇ?

Для процедури епіляції підходять всі типи шкіри. Епіляція може бути виконана у будь-якій ділянці тіла. Видалені можуть бути волосся різної товщини і з різною глибини шкіри.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Після кваліфікованої консультації лікаря-косметолога, та дотримання правил підготовки, а саме ділянка має бути поголена за два дні до проведення процедури епіляції . На підготовлену поверхню наноситься гель і проводиться пробний імпульс, щоб перевірити чутливість шкіри. Індивідуально підбирається імпульс та інші критерії. Можливий незначний набряк та легке почервоніння. Після процедури можна злегка охолодити шкіру.

ЧИ Є ПРОЦЕДУРА БОЛЮЧОЮ?

Завдяки застосуванню активного охолодження в даному пристрої процедура епіляції  дуже добре переноситься пацієнтами.  Анестезія абсолютно не потрібна.

ЧИ ПОТРІБНО ПОВТОРЮВАТИ ПРОЦЕДУРУ?

Так. Пов'язано це з тим, що волосся в різних ділянках тіла знаходяться в різних стадіях росту. Зазвичай, інтервал між процедурами становить від 4 до 6 тижнів, але календар процедур розробляється лікарем-косметологом для кожного пацієнта індивідуально.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.88, голосів: 34 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматовенеролог, косметолог: Братчик Марія Миколаївна
Братчик Марія Миколаївна Лікар дерматовенеролог, косметолог
Лікар дерматовенеролог, косметолог: Братчик Марія Миколаївна
Братчик Марія МиколаївнаЛікар дерматовенеролог, косметолог

вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2008 – 2014 рр. – навчалася в Буковинському державному медичному університеті – факультет «Лікувальна справа»

2014 – 2016 рр. проходила інтернатуру на базі Буковинського державного медичного університету та РЦЛ за спеціальністю: «Внутрішні хвороби».

У 2017 р. – проходила косметологічні курси – Центр професійного навчання «Профі»

У 2018 р. – проходила навчання: «Контурна пластика нижньої третини обличчя».

У  2018 р. – проходила навчання по плазмотерапії.

У 2020 р. – проходила  спеціалізацію по дерматовенерології  на  базі Буковинського державного медичного університету.

У 2020 р. – проходила навчання по дерматоскопії та новоутвореннях шкіри.

З 2016 по 2019 рік -  працювала медичним представником в фармакологічній компанії «ТВ Маркетинг»

З 2017 по 2019 рік – працює приватним підприємцем по косметології.

З 2020 року – працює лікарем дерматовенерологом, косметологом в медичному центрі Оксфорд Медікал.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом