Елос-омолодження в Рівному

Старіння організму – це одна з найактуальніших та найпопулярніших проблем не тільки у жінок, але й у чоловіків. І якщо ще вчора цьому питанню приділяли увагу лише жінки, то зараз це глобальна проблема і для чоловіків – надто тепер, коли зовнішній вигляд, молодість та краса стають стилем життя.

ЩО ТАКЕ ЕЛОС-ОМОЛОДЖЕННЯ?

Елос омолодження РівнеТехнологія елос порівняно нова, проте вона надзвичайно швидко завоювала прихильність жінок, адже ефективно допомагає у боротьбі з проблемною шкірою та її старінням. Ця процедура досить безпечна і підходить практично під будь-який тип шкіри, чи то проблемна, чи нормальна.

Суть цієї процедури полягає в тому, що енергія світлового імпульсу комбінується разом з електричним струмом, який має високу частоту. Завдяки комбінуванню таких технологій вирішується комплекс проблем зі шкірою або якимись набутими дефектами: спочатку нагріваються судинні зірочки та зморшки, потім вони руйнуються, тобто шкіра повністю позбавляється від них.

КОЛИ НАЗНАЧАЮТЬ ПРОЦЕДУРУ ЕЛОС ОМОЛОДЖЕННЯ?

Основні показання до проведення процедури елос-омолодження:

  • розтяжки;
  • пігментація шкіри;
  • поява судинних зірочок.

Косметологи запевняють, що така процедура дозволяє швидко позбавити шкіру зморшок, провести ліфтинг шкіри на обличчі, шиї, а також у зоні декольте, зробити шкіру ніг, рук та стегон значно молодшою.

Ви можете пройти процедуру елос-омолодження, якщо маєте:

  • землистий колір обличчя;
  • перші зморшки;
  • кератоз або розацею;
  • глибокі рубці від вугрів та акне.

ЕЛОС-ОМОЛОДЖЕННЯ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ"

Процедура максимально безпечна і може виконуватись для будь-якого типу шкіри. Вплив на ураженні місця вибірковий, завдяки чому врлив на здорові тканини майже не здійснюється. Це одна з головних відмінностей елос-технологій від інших спроб омолодження.

Вже після першої ж процедури ви відчуєте, що ваша шкіра стала набагато красивішою, пружнішою та підтягнутою ніби зсередини. Для повного курсу омолодження потрібно пройти близько 6 сеансів, між кожним треба витримати інтервал в 5 тижнів. Точніше графік пропише косметолог.

До того, як прийти на сеанс, необхідно утримуватись від будь-яких сонячних ванн (солярій також у цьому списку). Також не можна проводити процедуру, якщо у вас є хімічні або механічні шкірні пошкодження. Сам сеанс елос-омолодження триває близько 45 хвилин – 2 годин в залежності від зони впливу.

Не сумнівайтесь в результаті! В МЦ Оксфорд Медікал працюють найкращі спеціалісти які вирішать усі Ваші косметологічні проблеми! Записуйтесь на процедуру елос-омолодження та ставайте красивішою, адже ви цього варті! Телефон для запису до лікаря-косметолога: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

( Рейтинг: 4.68, голосів: 34 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом