Укласти декларацію з лікарем вже можна у нашому медичному центрі.Телефонуй (067)840 40 50

Елос-омолодження в Рівному

Старіння організму – це одна з найактуальніших та найпопулярніших проблем не тільки у жінок, але й у чоловіків. І якщо ще вчора цьому питанню приділяли увагу лише жінки, то зараз це глобальна проблема і для чоловіків – надто тепер, коли зовнішній вигляд, молодість та краса стають стилем життя.

ЩО ТАКЕ ЕЛОС-ОМОЛОДЖЕННЯ?

Елос омолодження РівнеТехнологія елос порівняно нова, проте вона надзвичайно швидко завоювала прихильність жінок, адже ефективно допомагає у боротьбі з проблемною шкірою та її старінням. Ця процедура досить безпечна і підходить практично під будь-який тип шкіри, чи то проблемна, чи нормальна.

Суть цієї процедури полягає в тому, що енергія світлового імпульсу комбінується разом з електричним струмом, який має високу частоту. Завдяки комбінуванню таких технологій вирішується комплекс проблем зі шкірою або якимись набутими дефектами: спочатку нагріваються судинні зірочки та зморшки, потім вони руйнуються, тобто шкіра повністю позбавляється від них.

КОЛИ НАЗНАЧАЮТЬ ПРОЦЕДУРУ ЕЛОС ОМОЛОДЖЕННЯ?

Основні показання до проведення процедури елос-омолодження:

  • розтяжки;
  • пігментація шкіри;
  • поява судинних зірочок.

Косметологи запевняють, що така процедура дозволяє швидко позбавити шкіру зморшок, провести ліфтинг шкіри на обличчі, шиї, а також у зоні декольте, зробити шкіру ніг, рук та стегон значно молодшою.

Ви можете пройти процедуру елос-омолодження, якщо маєте:

  • землистий колір обличчя;
  • перші зморшки;
  • кератоз або розацею;
  • глибокі рубці від вугрів та акне.

ЕЛОС-ОМОЛОДЖЕННЯ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ"

Процедура максимально безпечна і може виконуватись для будь-якого типу шкіри. Вплив на ураженні місця вибірковий, завдяки чому врлив на здорові тканини майже не здійснюється. Це одна з головних відмінностей елос-технологій від інших спроб омолодження.

Вже після першої ж процедури ви відчуєте, що ваша шкіра стала набагато красивішою, пружнішою та підтягнутою ніби зсередини. Для повного курсу омолодження потрібно пройти близько 6 сеансів, між кожним треба витримати інтервал в 5 тижнів. Точніше графік пропише косметолог.

До того, як прийти на сеанс, необхідно утримуватись від будь-яких сонячних ванн (солярій також у цьому списку). Також не можна проводити процедуру, якщо у вас є хімічні або механічні шкірні пошкодження. Сам сеанс елос-омолодження триває близько 45 хвилин – 2 годин в залежності від зони впливу.

Не сумнівайтесь в результаті! В МЦ Оксфорд Медікал працюють найкращі спеціалісти які вирішать усі Ваші косметологічні проблеми! Записуйтесь на процедуру елос-омолодження та ставайте красивішою, адже ви цього варті! Телефон для запису до лікаря-косметолога: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом