Укласти декларацію з лікарем вже можна у нашому медичному центрі.Телефонуй (067)840 40 50

Елос видалення куперозу в Рівному

Лікування куперозу РівнеКупероз – це судинне захворювання, що виникає через порушення циркуляції крові в організмі людини. Найчастіше він проявляється на щоках та носі. У більшості випадків судинні зірочки розвиваються у жінок після народження дитини – коли відбуваються порушення в їх організмі. Також є вірогідність захворіти на купероз при аборті або за наявності кісти і при клімаксі.

ЩО ТАКЕ ЕЛОС ВИДАЛЕННЯ КУПЕРОЗУ?

З проблемою виникнення куперозу можна і потрібно боротися. Одним з найбільш ефективних засобів, щоб позбутися судинних зірочок, вважається елос-технологія. Для тих, хто не чув про цю процедуру, уточнимо деякі деталі.

Елос-технологія дозволяє усього за декілька процедур позбутися судинних зірочок, причому назавжди і, що головне, без ризику та виникнення рецидивів. 

Елос-технологія дозволяє позбутись куперозу в різних частинах тіла. Це один з найновіших методів у сучасній косметології, який користуються повагою серед людей, які страждають цією проблемою. Специфіка процедури полягає в тому, що елос видалення куперозу впливає на судини через саму шкіру і спалює судинні зірочки куперозу, ніяк не пошкоджуючи здорову шкіру. Через деякий час, лише після кількох процедур, вони просто зникають.

Цей метод має стимулюючу дію на вироблення колагену та еластину, за допомогою яких шкірні покриви набувають пружного, потягнутого та еластичного вигляду. Зрештою зовнішність покращується, а сам пацієнт почуває помолодшання.

ЕЛОС – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД

Елос-технологія – це інноваційний та дієвий метод, що може дозволити позбутися багатьох проблем шкіри, включаючи і судинні зірочки. При елос-технології ця процедура відбувається без скальпеля, що є дуже вагомою перевагою.

Купероз – це дуже неприємно, адже це захворювання має не дуже естетичний вигляд – особливо, якщо судинні зірочки виникають на обличчі. Косметологи практикують багато способів позбутися цієї проблеми, та елос-технологія – найбільш дієва.

ЕЛОС ВИДАЛЕННЯ КУПЕРОЗУ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ"

До особливостей процедури елос видалення куперозу можна віднести:

  • швидке позбавлення від розширених судин, пігментних цяток, плям і судинних зірочок на будь-якій ділянці тіла, що стає помітним вже після першої ж процедури;
  • омолоджувальна дія та комплексне поліпшення зовнішності після проведення декількох процедур;
  • висока ефективність і безболісність;
  • повна безпека та максимальний комфорт при мінімальному ризику побічних ефектів;
  • процедура займає лише 40 хвилин;
  • швидке повернення до звичного способу життя.

За допомогою новітньої технології Елос, в «Оксфорд Медікал Рівне» можна повністю позбавитися від цього захворювання.
Телефонуйте (067) 840-40-50  та записуйтесь на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, який відповість на всі ваші запитання і позбавить від цієї естетичної проблеми.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом