Елос лікування акне в Рівному

На жаль дуже багато молодих людей страждають проблемою вугрового висипу, вона не дає молодим хлопцям та дівчатам спокійно насолоджуватись життям, хоча може бути легко усунена.

Лікування акне РівнеЦя висипка з’являється в результаті підвищеної секреції сальних залоз, що зумовлене збільшенням чоловічих статевих гормонів в крові (андрогенів). Через інтенсивне виділення шкірного сала блокуються шкірні пори.

Найчастіше таке явище притаманне зонам обличчя, шиї та спини – саме на цих ділянках так звані «заблоковані пори» стають ідеальним середовищем для розвитку шкіряних бактерій. Закупорене в залозах шкірне сало сприяє утворенню запальної реакції, таким чином і виникають папули, у вигляді таких прищів і проявляється акне. Бувають вони різного кольору – яскраво-рожевого або червоного.

ЯК ПОЗБУТИСЯ АКНЕ

Позбутися прищів у домашніх умовах або без допомоги лікаря дуже важко. Великим мінусом у лікуванні даної проблеми традиційними засобами стає те, що після виведення прищів на їх місці з’являються шрами.

Із наслідками акне також можна боротися, але багато таких спроб не є ефективними або мають певні протипоказання. Саме тому власники цієї хвороби повинні радіти новій технології елос-лікування акне, яка допоможе позбавитися небажаних прищів безболісно і назавжди.

ЯК ДІЄ ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛОС?

Завдяки своїй високій ефективності та відсутності побічних ефектів технологія

 елос-лікування акне набирає все більшої популярності серед підлітків та дорослих людей, що страждають великою кількістю вугрових висипів.

Елос – це інноваційний метод, що включає в себе використання апарату з радіохвильовою та світловою енергією. Такий прилад має спеціальну насадку, яка випромінює короткохвильову енергію та радіочастотні імпульси. Завдяки цьому поєднанню процедура дає позитивний результат, чого аж ніяк не досягнути іншими методами лікування.

Переваги процедури:

  • відсутність запалення шкіри;
  • мінімальна тривалість процедури;
  • максимальній оновлюючий ефект.

Завдяки поєднанню вищевказаних енергій ця технологія дозволяє знищити бактерії, що утворилися під шкірнім покривом, а також запобігти утворенню запалення. Технологія елос використовується не тільки при разовому виникненню прищів, а й при явищі постакне. Тобто при шрамах та застійних плямах, що утворюються внаслідок акне.

ЕЛОС ЛІКУВАННЯ АКНЕ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ"

Процедура абсолютно безпечна та доступна для людей, що поставили собі за мету позбавитися вугрових висипів. В процесі проведення процедури нормалізується діяльність сальних залоз: радіохвилі стимулюють утворення колагену, який виконує захисну та корегуючи роль й робить шкіру гладшою.

Висока ефективність використання цієї технології доведена багатьма лікарями. 

Залишається єдиний нюанс, про який необхідно знати кожному, хто бажає позбавитись акне, і це – індивідуальні особливості організму. Оскільки у кожної людини прояви хвороби бувають на різних стадіях, комусь доведеться відвідати процедуру елос лише двічі, а хтось не обмежиться і більшим числом впливів апарату. Терміни лікування у кожного відрізняються, і точну його тривалість та взагалі план лікування може повідомити лише лікар-косметолог, який є кваліфікованим спеціалістом своєї справи. Саме він може грамотно розподілити лікувальні сеанси відповідно до ступеня занедбаності захворювання.

Але в будь-якому разі лікування акне за допомогою процедури елос – це вибір майбутнього. Безболісність та комфорт позбавлення проблеми роблять цю процедуру приємною, а в ефективності її використання немає жодних сумнівів.

Наші лікарі-косметологи дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть вирішити Вашу проблему. Вам залишається лише зателефонувати за номерами телефонів: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом