(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Медичний центр працює!
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, субота: з 8:00 до 17:00, Неділя: з 9:00 до 15:00.
Можуть бути зміни, для уточнення телефонувати: (067)840 40 50, або пишіть у Вайбер чи Телеграм.

Дитячий ревматолог
Дитячий ревматолог

  Дитячий ревматолог в Рівному

  Ревматологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням хвороб суглобів і сполучної тканини. Раніше вважалось, що ризик виникнення ревматологічних патологій присутній тільки у людей похилого та дорослого віку. Нині такі хвороби «молодшають» з кожним роком і виявляються навіть у дітей – в таких випадках на допомогу прийде дитячий ревматолог медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне». 

  Як і всі інші хвороби, ревматологічні патології у дітей протікають дещо інакше, ніж у дорослих. Через швидший метаболізм в дитячому організмі захворювання розвивається швидше, тому потребує ще ретельнішого нагляду та вчасної діагностики й лікування. До дитячого ревматолога варто звертатися при перших проявах патології й одразу розпочинати лікування, а також ретельно дотримуватися рекомендацій спеціаліста щодо підтримки організму в неактивну фазу захворювання. 

  Коли потрібна консультація дитячого ревматолога

  Ревматологічні захворювання можуть вражати абсолютно всі органи та системи організму, оскільки сполучна тканина, яка підлягає негативному впливу збудника, знаходиться і в скелетних м’язах, і в суглобах, і у внутрішніх органах.

  Такі патології завжди несуть хронічний характер й можуть протікати у фазі ремісії або загострення. Саме при загостренні спостерігаються такі симптоми, як слабкість м’язів, знижена здатність до навчання та працездатність, поганий настрій і апатія.

  Досить часто діти з ревматологічною проблемою скаржаться на важкість під час ходіння, слабку фізичну витривалість, біль у м’язах ніг та рук, біль у суглобах. У немовлят ознакою такої проблеми може стати частий і на перший погляд безпричинний плач, відмова ставати на ніжки, сідати або користуватися горщиком. 

  Ще один симптом ревматологічної проблеми є набряклість обличчя, суглобів, кінцівок, що поєднується з висипанням у вигляді прозорих безболісних пухирців. 

  Що лікує дитячий ревматолог

  Головна особливість ревматологічних захворювань – це те, що власний імунітет починає атакувати клітини організму. 

  Найрозповсюдженіші ревматологічні патології: 

  • Ревматоїдний артрит – хронічне запалення суглобів, яке має імунне походження і досі залишається неповністю вивченим сучасною медициною. Найбільше проявляється хвороба на кінцівках, пальцях рук та ніг, але може вражати абсолютно всі суглоби та призводити до їх руйнування.

  • Васкуліти різної етіології – системне захворювання, що характеризується запаленням стінок кровоносних судин. Воно спричиняє в подальшому звуження судинного просвіту, порушення циркуляції крові та зниження насичення окремих органів і систем киснем.

  • Системний червоний вовчак – хвороба, при якій імунітет вражає ДНК здорових клітин організму. Проявляється у вигляді червоних плям на обличчі. 

  Окрім вищевказаних патологій, дитячий ревматолог нашого медцентру займається діагностикою та лікуванням подібних захворювань, які вражають статеві органи, серце, сполучні тканини очей, щитоподібної залози та інших органів. 

  Як проходить консультація дитячого ревматолога

  На консультації лікар детально знайомиться з симптомами хвороби, регулярністю їх проявів, рівнем больових відчуттів, генетичною схильністю до аутоімунних патологій. Проводиться огляд всього організму з особливим акцентом на турбуючи зони. Призначається ряд аналізів: загальний аналіз крові, біохімічні дослідження (ревмопроби) та генетичні обстеження. 

  Спираючись на отримані результати, лікар надає рекомендації. Варто бути готовим до того, що призначення включатимуть в себе не тільки короткотривалий прийом протизапальної терапії, а й тривалу схему лікування після зняття гострого стану. Велике значення має дотримання режиму фізичної активності, корекція раціону харчування, мінімізація стресових ситуацій (нерідко тригером загострення ревматологічних патологій стає сильний або тривалий стрес). 

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» можна отримати чіткий план боротьби з ревматологічними проблемами у дитини. Треба лише записатися на прийом, пройти усі необхідні обстеження та дотримуватися рекомендацій спеціаліста. Спільними зусиллями ми повернемо здоров’я вашій дитини! 

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 5.00, голосів: 4 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом