записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий проктолог
 

Дитячий проктолог

Оскільки діти ще з дитячого віку схильні до тих же самих захворювань, що й дорослі, педіатрія має настільки ж широкий спектр фахівців, і проктологія – не виключення. Це настільки ж «популярний» напрямок, настільки ж специфічний та необхідний.

 

Дитячий проктологУ той же час дитячий організм не можна вважати зменшеною копією дорослого, і навіть з великим знанням власних медичних проблем розуміння проктологічних захворювань дитини не гарантоване, а тому навіть при щонайменших підозрах і, здавалося б, простих ситуаціях необхідно звертатися до профільного фахівця. Дитячий проктолог поставить дитині правильний діагноз і зможе призначити доцільне та ефективне лікування.

 

Дитяча проктологія – це цілий розділ сучасної педіатрії, який займається діагностуванням і лікуванням захворювань кінцевого відділу прямої кишки у дітей і порушеннями випорожнення, починаючи з дитячого віку і закінчуючи вісімнадцятирічним віком, коли патогенез захворювань вже нічим не відрізняється від дорослого.

Проктологічні захворювання та симптоматика у дітей

Дитячий проктолог займається багатьма захворюваннями, пов’язаними з такими органами, як малий таз, пряма і товста кишка, анус і промежина:

 • анальні кровотечі та анальні тріщини;

 • нетримання калу та запори;

 • папіліт і геморой;

 • поліпи та запори;

 • випадання прямої кишки;

 • травми анусу та анального каналу;

 • пухлини та кісти в області прямої кишки.

Симптоматика звернень до дитячого проктолога така ж широка: біль внизу живота та в області заднього проходу, запори нетримання газів і калу, здуття живота й непрохідність товстої кишки, гнійні та слизові виділення, анемія та кров’яні виділення.

Лікування проктологічних захворювань у МЦ «Оксфорд Медікал»

Діагноз ставиться на підставі даних об’єктивного дослідження, що включає не лише скарги самої дитини та спостереження її батьків, але й цілий рад діагностичних процедур:

 • пальцьове ректальне обстеження;

 • дослідження видільної функції;

 • колоноскопія, іригоскопія і аноскопія;

 • ректороманоскопія, аналіз калу та крові.

Крім того, у ряді випадків може застосовуватися ДНК-діагностика, біопсія слизової оболонки кишечника, дослідження рухової функції та розширене копрологічне обстеження. Проктолог може також призначити додаткові аналізи й дослідження – аналізи на наявність онкомаркерів, папіломавіруса або посів калу на наявність у ньому грибкових інфекцій і яєць гельмінтів.

 

Разом з тим слід пам’ятати, що більшість проблем у малюків надумана та пов’язана із завершенням періоду грудного вигодовування. В цьому випадку можуть спостерігатися зміни в роботі кишечника і, як наслідок, зміни у випорожненні. Час адаптації дитячого організму може зайняти два та навіть три тижні. У разі, якщо проблеми спостерігаються більший період часу, медики настійно рекомендують звернутися до профільного фахівця –дитячого проктолога.

 

Завдяки тому, що діагностичні процедури та лікувальні заходи у медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводяться у сучасному та максимально зручному для дитини та лікаря кабінеті, лікування проктологічних проблем буде швидким, безболісним і, що не менш важливо, без стресу для дитини.

 

У нашому медичному центрі ви можете розраховувати на професійну та максимально детальну консультацію, комплексну діагностику, оперативне й максимально дієве лікування, а також ефективну післяопераційну реабілітацію! Сучасне медичне устаткування, досвід задіяних лікарів і можливість прийому у будь-який слушний для пацієнтів час роблять будь-які, навіть найскладніші проблеми простими й вирішуваними ситуаціями!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки