Дитячий проктолог

  Дитячий проктолог

  Оскільки діти ще з дитячого віку схильні до тих же самих захворювань, що й дорослі, педіатрія має настільки ж широкий спектр фахівців, і проктологія – не виключення. Це настільки ж «популярний» напрямок, настільки ж специфічний та необхідний.

   

  Прийом дитячого проктологаУ той же час дитячий організм не можна вважати зменшеною копією дорослого, і навіть з великим знанням власних медичних проблем розуміння проктологічних захворювань дитини не гарантоване, а тому навіть при щонайменших підозрах і, здавалося б, простих ситуаціях необхідно звертатися до профільного фахівця. Дитячий проктолог поставить дитині правильний діагноз і зможе призначити доцільне та ефективне лікування.

   

  Дитяча проктологія – це цілий розділ сучасної педіатрії, який займається діагностуванням і лікуванням захворювань кінцевого відділу прямої кишки у дітей і порушеннями випорожнення, починаючи з дитячого віку і закінчуючи вісімнадцятирічним віком, коли патогенез захворювань вже нічим не відрізняється від дорослого.

  ПРОКТОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА СИМПТОМАТИКА У ДІТЕЙ

  Дитячий проктолог займається багатьма захворюваннями, пов’язаними з такими органами, як малий таз, пряма і товста кишка, анус і промежина:

  • анальні кровотечі та анальні тріщини;

  • нетримання калу та запори;

  • папіліт і геморой;

  • поліпи та запори;

  • випадання прямої кишки;

  • травми анусу та анального каналу;

  • пухлини та кісти в області прямої кишки.

  Симптоматика звернень до дитячого проктолога така ж широка: біль внизу живота та в області заднього проходу, запори нетримання газів і калу, здуття живота й непрохідність товстої кишки, гнійні та слизові виділення, анемія та кров’яні виділення.

  ЛІКУВАННЯ ПРОКТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

  Діагноз ставиться на підставі даних об’єктивного дослідження, що включає не лише скарги самої дитини та спостереження її батьків, але й цілий рад діагностичних процедур:

  • пальцьове ректальне обстеження;

  • дослідження видільної функції;

  • колоноскопія, іригоскопія і аноскопія;

  • ректороманоскопія, аналіз калу та крові.

  Крім того, у ряді випадків може застосовуватися ДНК-діагностика, біопсія слизової оболонки кишечника, дослідження рухової функції та розширене копрологічне обстеження. Проктолог може також призначити додаткові аналізи й дослідження – аналізи на наявність онкомаркерів, папіломавіруса або посів калу на наявність у ньому грибкових інфекцій і яєць гельмінтів.

   

  Разом з тим слід пам’ятати, що більшість проблем у малюків надумана та пов’язана із завершенням періоду грудного вигодовування. В цьому випадку можуть спостерігатися зміни в роботі кишечника і, як наслідок, зміни у випорожненні. Час адаптації дитячого організму може зайняти два та навіть три тижні. У разі, якщо проблеми спостерігаються більший період часу, медики настійно рекомендують звернутися до профільного фахівця –дитячого проктолога.

   

  Завдяки тому, що діагностичні процедури та лікувальні заходи у медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводяться у сучасному та максимально зручному для дитини та лікаря кабінеті, лікування проктологічних проблем буде швидким, безболісним і, що не менш важливо, без стресу для дитини.

   

  У нашому медичному центрі ви можете розраховувати на професійну та максимально детальну консультацію, комплексну діагностику, оперативне й максимально дієве лікування, а також ефективну післяопераційну реабілітацію! Сучасне медичне устаткування, досвід задіяних лікарів і можливість прийому у будь-який слушний для пацієнтів час роблять будь-які, навіть найскладніші проблеми простими й вирішуваними ситуаціями!

   

  Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом