записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий проктолог
 

Дитячий проктолог

Оскільки діти ще з дитячого віку схильні до тих же самих захворювань, що й дорослі, педіатрія має настільки ж широкий спектр фахівців, і проктологія – не виключення. Це настільки ж «популярний» напрямок, настільки ж специфічний та необхідний.

 

Дитячий проктологУ той же час дитячий організм не можна вважати зменшеною копією дорослого, і навіть з великим знанням власних медичних проблем розуміння проктологічних захворювань дитини не гарантоване, а тому навіть при щонайменших підозрах і, здавалося б, простих ситуаціях необхідно звертатися до профільного фахівця. Дитячий проктолог поставить дитині правильний діагноз і зможе призначити доцільне та ефективне лікування.

 

Дитяча проктологія – це цілий розділ сучасної педіатрії, який займається діагностуванням і лікуванням захворювань кінцевого відділу прямої кишки у дітей і порушеннями випорожнення, починаючи з дитячого віку і закінчуючи вісімнадцятирічним віком, коли патогенез захворювань вже нічим не відрізняється від дорослого.

Проктологічні захворювання та симптоматика у дітей

Дитячий проктолог займається багатьма захворюваннями, пов’язаними з такими органами, як малий таз, пряма і товста кишка, анус і промежина:

 • анальні кровотечі та анальні тріщини;

 • нетримання калу та запори;

 • папіліт і геморой;

 • поліпи та запори;

 • випадання прямої кишки;

 • травми анусу та анального каналу;

 • пухлини та кісти в області прямої кишки.

Симптоматика звернень до дитячого проктолога така ж широка: біль внизу живота та в області заднього проходу, запори нетримання газів і калу, здуття живота й непрохідність товстої кишки, гнійні та слизові виділення, анемія та кров’яні виділення.

Лікування проктологічних захворювань у МЦ «Оксфорд Медікал»

Діагноз ставиться на підставі даних об’єктивного дослідження, що включає не лише скарги самої дитини та спостереження її батьків, але й цілий рад діагностичних процедур:

 • пальцьове ректальне обстеження;

 • дослідження видільної функції;

 • колоноскопія, іригоскопія і аноскопія;

 • ректороманоскопія, аналіз калу та крові.

Крім того, у ряді випадків може застосовуватися ДНК-діагностика, біопсія слизової оболонки кишечника, дослідження рухової функції та розширене копрологічне обстеження. Проктолог може також призначити додаткові аналізи й дослідження – аналізи на наявність онкомаркерів, папіломавіруса або посів калу на наявність у ньому грибкових інфекцій і яєць гельмінтів.

 

Разом з тим слід пам’ятати, що більшість проблем у малюків надумана та пов’язана із завершенням періоду грудного вигодовування. В цьому випадку можуть спостерігатися зміни в роботі кишечника і, як наслідок, зміни у випорожненні. Час адаптації дитячого організму може зайняти два та навіть три тижні. У разі, якщо проблеми спостерігаються більший період часу, медики настійно рекомендують звернутися до профільного фахівця –дитячого проктолога.

 

Завдяки тому, що діагностичні процедури та лікувальні заходи у медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводяться у сучасному та максимально зручному для дитини та лікаря кабінеті, лікування проктологічних проблем буде швидким, безболісним і, що не менш важливо, без стресу для дитини.

 

У нашому медичному центрі ви можете розраховувати на професійну та максимально детальну консультацію, комплексну діагностику, оперативне й максимально дієве лікування, а також ефективну післяопераційну реабілітацію! Сучасне медичне устаткування, досвід задіяних лікарів і можливість прийому у будь-який слушний для пацієнтів час роблять будь-які, навіть найскладніші проблеми простими й вирішуваними ситуаціями!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки