Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування синехії в Рівному

Лікування синехіїСпайки (синехії) - захворювання, що проявляється злипанням статевих губ у дівчаток. Зазвичай це відбувається з малими статевими губами, проте, нерідкі випадки, коли це трапляється і з малими, і з великими, а також, коли великі зростаються з малими. 

 

Подібна патологія може призвести до ряду проблем як мінімум, до дискомфорту й утруднення сечовипускання.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ СИНЕХІЇ 

Кожна патологія, чи просто захворювання, не виникає просто так, у неї певні причини. 
Причин виникнення такої патології, як синехії може бути кілька:

  • надмірна інтимна гігієна (занадто часте підмивання новонародженої дівчинки, що призводить до травмування слизової оболонки вульви та її подальшого загоєння і зрощення);

  • використання неякісних памперсів, що подразнюють ніжну шкіру зовнішніх статевих губ, або занадто тугої нижньої білизни;

  • поява інфекції в сечовивідних шляхах потрапляючи на слизову оболонку зовнішніх статевих органів, бактерії можуть викликати її запалення, що призводить до зрощення;

  • інфекційні захворювання (наприклад, хронічний вульвіт або вульвовагініт);

  • алергічні захворювання шкіри прояви різного характеру, що викликають почервоніння вульви у дитини;

  • ускладнення під час виношування дитини.

 

СИМПТОМИ СПАЙКИ

Зазвичай спайки статевих губ у дівчаток можна визначити візуально. Найчастіше ця патологія поширена серед новонароджених, але трапляються ситуації, коли синехії діагностується у дівчаток у віці одного - двох років, у деяких випадках у шість - сім років. В першу чергу необхідно звернути увагу на поведінку дівчинки, а також ряд наступних симптомів:

  • зміни в будові статевих органів дівчинки (висипання та набряк, почервоніння);

  • утруднене сечовипускання (в тому числі відмова ходити до туалету);

  • скарги дитини на свербіж в промежині.

Наслідки сходження статевих губ, як правило, самі по собі не мають серйозної небезпеки, проте, своїм проявом сприяють розвитку більш серйозних патологій. А саме, зумовлений синехією закритий простір служить «ґрунтом» для розвитку інфекцій. У разі переходу до хронічної форми і подальшого прогресуванні злипання статевих губ може призвести до порушень дітородної функції. А тому, щоб уникнути подібних ексцесів і позбавити дитину дискомфорту, правильно буде показати її фахівцеві медичного центру «Оксфорд Медікал». Сучасне діагностичне обладнання та досвідчені дитячі гінекологи визначать наявність патології і при необхідності призначать ефективне лікування. 

ЛІКУВАННЯ СИНЕХІЇ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» 

Лікування спайки має бути комплексним, тобто, окрім самого захворювання, повинні бути усунені й причини його виникнення. Наприклад, не прати дитячу білизну разом із дорослою, щоб виключити можливість передачі інфекцій, або відмовитися від використання памперсів певного виду. Саме ж захворювання має два можливих варіанти лікування.

 

Перший і найбільш простий - це звичайні профілактичні заходи та кілька регулярних візитів до дитячого гінеколога. Другий більш тривалий та направлений на серйозне лікування, якщо ситуація переросла у хронічну форму, призвела до появи побічних інфекційних захворювань та викликає сильний дискомфорт або затрудняє сечовипускання. 


У будь-якому випадку, план лікування, так само як і план індивідуальних відвідувань дитячого гінеколога, призначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально. 
Тому не зволікайте, звертайтесь до дитячого лікаря-гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал», ми обов’язково вам допоможемо! 
Записатись ви можете за телефонами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

 

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом