записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий гінеколог
  • Лікування синехії

Лікування синехії

Лікування синехіїСпайки (синехії) - захворювання, що проявляється злипанням статевих губ у дівчаток. Зазвичай це відбувається з малими статевими губами, проте, нерідкі випадки, коли це трапляється і з малими, і з великими, а також, коли великі зростаються з малими. 

 

Подібна патологія може призвести до ряду проблем як мінімум, до дискомфорту й утруднення сечовипускання.

Причини виникнення синехії 

Кожна патологія, чи просто захворювання, не виникає просто так, у неї певні причини. 
Причин виникнення такої патології, як синехії може бути кілька:

  • надмірна інтимна гігієна (занадто часте підмивання новонародженої дівчинки, що призводить до травмування слизової оболонки вульви та її подальшого загоєння і зрощення);

  • використання неякісних памперсів, що подразнюють ніжну шкіру зовнішніх статевих губ, або занадто тугої нижньої білизни;

  • поява інфекції в сечовивідних шляхах потрапляючи на слизову оболонку зовнішніх статевих органів, бактерії можуть викликати її запалення, що призводить до зрощення;

  • інфекційні захворювання (наприклад, хронічний вульвіт або вульвовагініт);

  • алергічні захворювання шкіри прояви різного характеру, що викликають почервоніння вульви у дитини;

  • ускладнення під час виношування дитини.

 

Симптоми спайки

Зазвичай спайки статевих губ у дівчаток можна визначити візуально. Найчастіше ця патологія поширена серед новонароджених, але трапляються ситуації, коли синехії діагностується у дівчаток у віці одного - двох років, у деяких випадках у шість - сім років. В першу чергу необхідно звернути увагу на поведінку дівчинки, а також ряд наступних симптомів:

  • зміни в будові статевих органів дівчинки (висипання та набряк, почервоніння);

  • утруднене сечовипускання (в тому числі відмова ходити до туалету);

  • скарги дитини на свербіж в промежині.

Наслідки сходження статевих губ, як правило, самі по собі не мають серйозної небезпеки, проте, своїм проявом сприяють розвитку більш серйозних патологій. А саме, зумовлений синехією закритий простір служить «ґрунтом» для розвитку інфекцій. У разі переходу до хронічної форми і подальшого прогресуванні злипання статевих губ може призвести до порушень дітородної функції. А тому, щоб уникнути подібних ексцесів і позбавити дитину дискомфорту, правильно буде показати її фахівцеві медичного центру «Оксфорд Медікал». Сучасне діагностичне обладнання та досвідчені дитячі гінекологи визначать наявність патології і при необхідності призначать ефективне лікування. 

Лікування синехії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» 

Лікування спайки має бути комплексним, тобто, окрім самого захворювання, повинні бути усунені й причини його виникнення. Наприклад, не прати дитячу білизну разом із дорослою, щоб виключити можливість передачі інфекцій, або відмовитися від використання памперсів певного виду. Саме ж захворювання має два можливих варіанти лікування.

 

Перший і найбільш простий - це звичайні профілактичні заходи та кілька регулярних візитів до дитячого гінеколога. Другий більш тривалий та направлений на серйозне лікування, якщо ситуація переросла у хронічну форму, призвела до появи побічних інфекційних захворювань та викликає сильний дискомфорт або затрудняє сечовипускання. 


У будь-якому випадку, план лікування, так само як і план індивідуальних відвідувань дитячого гінеколога, призначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально. 
Тому не зволікайте, звертайтесь до дитячого лікаря-гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал», ми обов’язково вам допоможемо! 
Записатись ви можете за телефонами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки