(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Дитячий психіатр
Дитячий психіатр

  Дитячий психіатр в Рівному

  Психіатр дитячий – це лікар окремої медичної галузі. Який займається психічним розвитком дітей різного віку, від новонароджених до 18 років.

  Не можливо порівнювати психіку дорослого і дитини – вони абсолютно різні.

  Лікар психіатр дитячий прослідковує прояви, причини, перебіг розвитку порушень психіки дітей. Даний фахівець займається, як лікуванням так і попередженням захворювань.

  Галузь медицини тісно пов’язана з іншими суміжними спеціальностями, такими, як педіатрія та неврологія. Особливістю психіки, є те, що вона з віком зростання змінюється і набуває абсолютно інших фарб.

  Варто зауважити, що психіатр – це фахівець, який має вищу медичну освіту. Тобто це лікар. Безумовно психіка людини може хворіти, так, як і будь-який фізичний орган. До цього лікаря батьки можуть звернутися з дитиною, якщо помітили будь-які тривожні стани, а також до цього фахівця можуть скеровувати інші спеціалісти: логопед, невролог, також за рекомендацією педагогів.

  Коли звертатись до психіатра?

  До психіатра варто звертатись одразу, як тільки задзвенів тривожний дзвіночок у свідомості батьків, що дитина веде себе якось не характерно. Та це не означає, що дитина має психічні відхилення, це може свідчити про певні процеси, які відбуваються у психіці дитини і вона самостійно не може з ними впоратися.

  Психіатр – це лікар, який лікує словом, розуміє, підтримує аналізує та скеровує психіку у необхідне русло. Існує такий вираз: «Ніби, по полицях розкладає». Саме так, цей вираз дуже чітко охарактеризовує роботу цього спеціаліста. Він уміло прибирає зайве, а необхідне врегульовує.

  Також до психіатра звертаються для підтвердженням діагнозу, або його спростуванням.

  З якими ж симптомами потрібно звертатись до лікаря:

  • відсталість у розвитку;
  • безсоння, або поганий сон;
  • нетримання сечі, в тому числі і нічне;
  • розлади психіки;
  • аутизм;
  • неадаптованість у соціумі;
  • порушення уваги, гіперактивність;
  • агресивність;
  • надмірна емоційність, або навпаки байдужість до навколишнього середовища;
  • тривожність, страх;
  • відмова від їжі, або хронічне переїдання;
  • психози, дитяча шизофренія;
  • затримка мовлення та ін.

  ЛІКУВАННЯ ПСИХІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» працює досвідчений дитячий лікар психіатр вищої категорії, який успішно лікує психічні захворювання та розлади психіки у дітей. А саме:

  • Порушення мовлення – заїкання;
  • Емоційну нестабільність;
  • Енурез;
  • Затримку розвитку дошкільного та шкільного віку;
  • Аутизм та ін.

  ПІДГОТОВКА ДО ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ

  Виникає запитання, чи варто готуватися до прийому дитячого психіатра, адже прийом лікаря не вимагає жодного фізичного впливу. Та тим не менше до прийому потрібна певна підготовка.

  Дитина має бути розслаблена та перебувати у своєму звичному стані. Тому не варто загострювати увагу на тому, що йдете до психіатра і що лікар буду задавати, якісь запитання. На сам перед лікар не запитує, а просто розмовляє, а вже в ході розмови визначає важливі аспекти психічного стану дитини.

  Якщо ж це скерування від іншого фахівця, або ж з навчального закладу, варто мати при собі попередні заключення, виписки, обстеження або ж характеристики. Це допоможе скласти цілісний портрет захворювання чи розладу.

  Розмовляйте з дитиною про те, що жодного фізичного болю не буде тому і боятися не варто. Часто страх заважає розгледіти справжню картину психічного стану.

  ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

  Прийом у лікаря – це невимушена розмова, яка не викликає жодних підозр у дитини. Лікар розмовляє про різноманітні обставини, може показувати картинки, або ж запитувати про певні ситуації. Левову частку прийому – займає безпосередня розмова з батьками. Часто причина психічних розладів криється значно глибше і це можуть бути сімейні конфлікти, негаразди у родині, спілкування батьків і т. д.

  Лікар уважно вивчає усі поведінкові риси дитини, ознайомлюється з наданими заключеннями (якщо такі є). Також психіатр може скерувати дитину на додаткові дообстеження. Це можуть бути: електроенцефалографія, комп’ютерна томографія мозку, електронейроміографія.

  МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

  Після проведеної розмови-консультації та після дообстежень (якщо була у цьому потреба) лікар встановлює діагноз.

  Лікування може бути абсолютно різноманітним. При деяких ситуаціях – достатньо прибрати чинник впливу. При серйозних розладах може призначатись медикаментозне лікування та проведення психокорекції.

  Лікувально-реабілітаційні сеанси включають у себе поведінкову терапію, мовленнєву терапію, сенсорно-інтеграційну терапію, а також тренінги та роботу з батьками.

  Варто пригадати ще раз, що психіка кожної людини унікальна, як і відбиток пальців, тому і підхід до вирішення психічних розладів теж індивідуальний.

  Важливо запам’ятати що психолог, психотерапевт та психіатр – це три різні напрямки і далеко не одне і теж саме. Та у лікуванні деяких ситуацій, може здійснюватися залучення усіх цих спеціалістів.

  Якщо у вас закралися підозри, або ви спостерігаєте певні порушення у психіці чи поведінці вашої дитини, не зволікайте і не бійтеся, що скажуть люди – зверніться до фахівця. Дитина – це найбільша цінність і здоров’я її психіки – це її щасливе життя.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення Дитячий психіатрЦіна
  Консультація будь-якого дитячого лікаря 500.00 грн
  Повторна консультація будь-якого дитячого лікаря 500.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом