(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Дитячий гематолог
Дитячий гематолог

  Дитячий гематолог в Рівному

  Гематолог – це фахівець, який займається лікуванням та діагностикою порушень крові, лімфатичної системи та кровотворних органів. Найнебезпечнішими захворюваннями, які лікує лікар гематолог є лімфома та лейкоз. Але це не означає, що варто асоціювати даного фахівця лише з такими хворобами.  Будь-які зміни крові, або кровотворення несуть суттєвий вплив на роботу усього організму. 

  Це ж саме стосується лімфатичної системи. Від усього цього залежить якість життя та його тривалість. Тут дуже важливо вчасно виявити причину захворювання, та якомога швидше розпочати лікування.

  Підступність гематологічних захворювань в тому, що вони мажуть з’явитися. Як в дорослому, так і в дитячому віці. Тому батькам варто звертати увагу на усі моменти здоров’я дитини і зважати на можливість порушень крові у дитячому віці.

  СИМПТОМИ ГЕМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

  На що ж варто звертати увагу і якими саме симптомами проявляються гематологічні захворювання. Кожен з перерахованих симптомів вимагає термінового звернення до дитячого лікаря гематолога:

  • Блідий колір шкіри;

  • При появі синців без причини, тобто тих, які не пов’язані з забоями чи травмами;

  • Кровотечі з носа чи ясен;

  • Біль у кістках чи суглобах або хребті. Це може свідчити про початок важкого захворювання;

  • Збільшення лімфатичних вузлів;

  • Зміни показників загального аналізу крові, які систематично з’являються, або спостерігаються тривалий час.

  За таких обставин, ми рекомендуємо не вагатися і негайно звернутися до дитячого лікаря гематолога. Адже, дані симптоми можуть бути сигналом серйозної хвороби крові або лімфатичної системи.

  Звісно ж, якщо є помітні відхилення в аналізах, це може свідчити про захворювання крові та інших систем чи органів, тому лікар який має дану спеціалізацією тісно співпрацює з різними вузькопрофільними фахівцями.

  В медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» доступні послуги, як лабораторної діагностики так і інших необхідних досліджень, для того щоб вчасно обстежити та втановити вірний діагноз.

  ДІАГНОСТИКА ГЕМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

  Різноманітна діагностика базується на певних дослідженнях. Щодо порушення системи кровотворення – винятків не може бути. 

  Обов’язковим є проведення низки лабораторних досліджень. Такими являються:

  • Аналіз крові клінічний. До нього входить ЗАК (загальний аналіз крові) та лейкоцитарну формулу. Забір біологічного матеріалу здійснюється з пальці (капілярної), або з вени (венозної) крові. Найбільш об’єктивними показниками вважається саме з венозної крові, так як при її заборі клітини практично не травмуються і саме тому відсутні інші біологічні добавки. До гемограми входять: лейкоцити, гемоглобін, еритроцити, тромбоцити (клітини, які творять кров’яні згустки), гемокрити (клітини, які відносяться до плазми у крові), а також інші показники.

  • Аналіз крові біохімічний. Опираючись на даний аналіз можна оцінити, як працюють внутрішні органи, а саме: печінка, нирки, серце.

  • Коагулограма. Визначається на скільки ефективна система згортання крові. За нею оцінюють здатність організму захищатися від крововтрати.

  Якщо призначених аналізів не достатньо для встановлення діагнозу, або його уточнення, а також вірного лікування, лікар може призначити біопсію лімфатичних вузлів, або пункцію з кісткового мозку. Дані маніпуляції потребують  загального знечулення. 

  При деяких обставинах, для повноцінного огляду ситуації захворювання доводиться доповнювати ряд обстежень апаратними дослідженнями, такими як: УЗД (ультразвукова діагностика), КТ (комп’ютерна томографія) та МРТ (магнітно-резонансна томографія). Це робиться для того щоб перевірити розміри, структуру внутрішніх органів. Адже вони мають властивість змінюватись від впливу захворювання, а також дані обстеження дозволяють побачити кісткові зміни чи пухлинні утворення.

  В медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» працює дитячий лікар гематолог , який  діагностує хвороби крові та лімфатичної системи. Також ми проводимо необхідні дослідження для встановлення вірного діагнозу та призначення ефективного лікування.

  Бережіть себе та своїх близьких! Слідкуйте за здоров’ям, прислухайтесь до вашого організму, а при перших проявах не зволікайте – звертайтесь до лікаря!

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 4.65, голосів: 43 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар гематолог, педіатр: Казмірчук Оксана Миколаївна
  Казмірчук Оксана Миколаївна Лікар гематолог, педіатр
  Лікар гематолог, педіатр: Казмірчук Оксана Миколаївна
  Казмірчук Оксана Миколаївна Лікар гематолог, педіатр

  вул. Грушевського, 26;

  інформація про лікаря

  У 2017 р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, за спеціальністю "Лікувальна справа".

  2017 - 2019 роки -  інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі КП "Рівненська обласна дитяча лікарня" та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

  Восени 2019 року пройшла курси зі спеціалізації "дитяча гематологія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

  З січня 2020 року працює в Онкологічному центрі КП "Рівненська обласна дитяча лікарня".

  Член правління ГО "Асоціація дитячих гематологів та онкологів України".

  Постійне удосконалення за рахунок активно участі у спеціалізованих конференціях, за участю:

  • EHA [The European Hematology Association];
  • SIOP Europe [ The European Society for Paediatric Oncology];
  • St. Jude Children's Research Hospital та ін.

  показати повний текст

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом