Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Рус Укр
МЦ Оксфорд Медікал Рівне
(0362) 40 40 50
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Відіслати

Лікування фімозу

Лікування фімозу в МЦ "Оксфорд Медікал Рівне"Фімоз, або звуження крайньої плоті, що заважає оголювати головку статевого члена, можна зустріти у багатьох хлопчиків у віці від шести до п’ятнадцяти років. Якщо до моменту статевого дозрівання (16 років) він не проходить самостійно, це стає медичної патологією, що вимагає негайного лікування. Також нерідкі випадки фімозу, що розвивається унаслідок баланопоститу та травм статевого члена.

Лікування фімозу обов’язкове, якщо цей патологічний стан заважає відправленню природних потреб або отриманню сексуального задоволення. Якщо цього не робити, фімоз може привести до ряду неприємних ускладнень.

Види лікування фімозу

Існує два шляхи лікування цього стану:

 • медикаментозне лікування (як амбулаторне, так і в домашніх умовах);
 • хірургічне втручання (обрізання).

Медикаментозне рішення проблеми полягає у призначенні мазей, що збільшують еластичність крайньої плоті, та подальшого її розтягування. Зазвичай такий курс медикаментозної терапії допомагає більшості пацієнтів. А ось хірургічне втручання у нашій клініці проводиться лише в крайніх випадках, коли медикаментозне лікування не дає необхідних результатів.

Переваги лікування фімозу у МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

У нашому центрі ви завжди можете розраховувати на анонімність і зможете отримати допомогу від найбільш кваліфікованих фахівців Рівного. Навіть у випадку хірургічного втручання ви не відчуєте жодного дискомфорту, бо ця операція досить проста і проводиться під місцевою анестезією.

Головне пам’ятати, що фімоз легко піддається лікуванню, але у разі, якщо його не лікувати, може призвести до серйозних проблем!

Хочете бути впевненим у своєму чоловічому здоров'ї? Записуйтеся на прийом до лікаря уролога за телефоном: (0362) 40 40 50, (067) 840 40 50

Рейтинг сторінки:
9.21 з 10 , на підставі 24 голосів
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время