Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Рус Укр
МЦ Оксфорд Медікал Рівне
(0362) 40 40 50
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Відіслати

Лікування геморою

проктологіяПрийнято вважати, що говорити про захворювання прямої кишки соромно. І цей забобон - основна причина того, що люди до останнього терплять і йдуть до лікаря вже із запущеним до хронічної стадії захворюванням. Геморой турбує кожного 7-й жителя планети, від хвороби страждають люди обох статей у віці.

Симптоми і причини геморою

Спочатку захворювання проявляється відчуттям важкості і дискомфорту в області заднього проходу, особливо після вживання алкоголю або гострої їжі. З прогресуванням захворювання з'являються болі, кровотечі і випадання гемороїдальних вузлів. У підсумку розвиваються тромбози і навіть некрози гемороїдальних вузлів.

Основними факторами, що сприяють появі та розвитку хвороби, є:

 • сидячий, малорухливий спосіб життя
 • зловживання алкоголем
 • період вагітності і пологи
 • фізичні перенавантаження
 • надмірна вага
 • запори
 • гостра та жирна їжа

На сьогоднішній день є можливість позбутися від геморою і тріщин прямої кишки безопераційним шляхом, тобто без скальпеля і госпіталізації.

Лікування геморою в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Проктологами медичного Центру використовуються малоінвазивні, тобто безопераційні методи лікування. Під час процедури пацієнти медичного центру не відчувають болю і дискомфорту, а після неї немає реабілітаційного періоду, тому можливо не відриватися від роботи і продовжувати вести звичний спосіб життя. У лікуванні використовується один з найефективніших методів сучасності - латексне лігування.

Метод полягає в тому, що на основу вузла спеціальним апаратом (вакуумним лігатором) накладається еластичне кільце, що перекриває судину, що живить вузол. Вузол поступово зсихається і протягом півтора-двох тижнів відпадає без незручностей чи дискомфорту.

Процедура безболісна і триває приблизно 5-10 хвилин (на один вузол).

Кількість необхідних процедур залежить від стадії захворювання і величини гемороїдальних вузлів, проте в середньому у людей приблизно 3 вузли, а значить, знадобиться стільки ж процедур. При наявності великих вузлів, процедура може проводитися в два етапи, так що середньостатистичний курс лікування складається і 3-5 візитів до лікаря.

Не залишайте без уваги своє здоров'я - запишіться на прийом до лікаря проктолога по телефону: (0362) 40 40 50, (067) 840 40 50 

Рейтинг сторінки:
9.67 з 10 , на підставі 23 голосів
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время