(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Бережіть хребет - опору нашого тіла

На жаль, дуже часто ми не дбаємо про свій хребет. Коли сидимо біля комп'ютера, працюємо на будівництві або під час тренувань у спортзалі. З плином часу навантаження, що лягає на наш хребет, починає послідовно відбиватися на здоров'ї. Болі, а іноді навіть серйозні нездужання заважають нам жити повноцінним життям. Кілька простих порад допоможуть вам уникнути проблем з хребтом і зберегти здоров'я.

ПРАВИЛЬНА ПОСТАВА

Фізично активні люди прекрасно знають, наскільки важливим є здоровий хребет. Щоб зберегти здоров'я і вберегти себе від болю хребта, надзвичайно важлива правильна постава під час занять і не тільки. Відповідно правильне положення хребта гарантує оптимальні налаштування тіла під час тренування, що дозволяє також правильно дихати через діафрагму, мобілізує м'язи і захищає хребет від навантаження. Дбаючи про правильну поставу під час вправ, можна значно поліпшити якість тренувань.

ВПРАВИ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ХРЕБТА

Практично в кожному фітнес-клубі можна записатися на вправи, що підтримують хребет. На жаль, дуже багато людей не використовує ці можливості, стверджуючи, що профілактичні вправи не дуже їм потрібні. Врешті-решт, нічого не турбує, навіщо турбувати хребет? На жаль, дефекти постави дуже часто протягом тривалого часу не дають ніяких симптомів у вигляді болю. Однак для того, щоб вправи приносили бажаний результат, необхідно виконувати їх постійно.

Хребет і силові вправи

Підйом важких предметів чинить дуже великий тиск на хребет, особливо в поперековій області. Занадто сильний тиск може призвести до випадання або, що ще гірше, перелому диска. Тому так важливо, щоб м'язи поперекового відділу хребта були сильні. Як вже було згадано раніше, на допомогу тоді приходять спеціалізовані вправи на хребет.
Щоб безпечно займатися силовими вправами, надзвичайно важлива правильна постава. Ніколи не слід піднімати вагу на прямих ногах. У цьому випадку хребет згинається, і підйоми чинять на нього величезний тиск, що в підсумку може призвести навіть до пролапсу диска. Таким чином, щоб силові тренування були безпечними, пам'ятайте про правильне положення тіла. Якщо піднімаєте щось важке з підлоги, робіть це, згинаючи ноги в колінах і зберігаючи при цьому пряму спину. В такому положенні ви будете в змозі перемістити вагу на ноги і розвантажити хребет.
Та якщо ви все ж не вбереглись і відчуваєте біль та дискомфорт, відвідайте лікаря та вчасно пролікуйте проблему.


( Рейтинг: 4.67, голосів: 21 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом